Trabzon Sokakları İşsiz Dolu!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Trabzon Sokakları İşsiz Dolu!
14 Şubat 2014 Cuma 00:00

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  CHP Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, işsizliğin her geçen gün arttığına değinerek, “Bugün Türkiye’nin en önemli sorunlarından biri işsizliktir. Belediye’yi kazandığımızda istihdama yönelik çalışmalara ağırlık vereceğiz” dedi.KAHVEHANELER İŞSİZLERLE DOLU
Canalioğlu, işsizliğin her geçen gün büyük ölçüde arttığına değinerek, “Projelerimiz istihdama yönelik olarak hazırlıyoruz. Kentin öncelikli sorunları için projelerimizi oluşturuyoruz. Kahvehaneler ve sokaklar işsizlerle dolu. Projelerimizi oluştururken bu durumu da gözönünde bulunduruyoruz. İşsizliğe bir nebze olsun çare bulabilşirsek bu bizi mutlu edecektir” dedi.

SOSYAL YARDIM VURGUSU
Sosyal yardımlar konusunda çok önemli çalışmalar yapıldığına değinen Canalioğlu, “Vatandaşlarımız sosyal yardımlar için artık Belediye kapılarında dolaşmayacak. Oluşturacağımız sistemle, vatandaşlar neye ihtiyaçları varsa onu alabilecekler” diye konuştu.