Trabzonspor - Alanyaspor / Maç sonucu

Süper Lig'in 6. hafta mücadelesinde Trabzonspor, Alanyaspor'u konuk etti

Trabzonspor - Alanyaspor / Maç sonucu
22 Eylül 2017 Cuma 06:38

90' Hakem Alper Ulusoy maçı bitiren düdüğünü çalıyor. Aytemiz Alanyaspor 3-0 geriye düştüğü maçı 4-3'lük skor ile galibiyete çeviriyor ve 3 puanı Trabzonspor'dan alıyor. Bu sonuçla Aytemiz Alanyaspor 7 puana yükselirken, Trabzonspor 8 puanda kalıyor.

90' Sol kanattan gelişen atakta topla buluşan Juraj Kucka ceza sahası yayının hemen sol çaprazından kaleye şutunu çekiyor ancak bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.

90' Remy Riou zaman geçirmeye yönelik hareketi sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

90' Hakem Alper Ulusoy maçın sonuna en az 4 dakikalık oynanmamış süre ekliyor.

90' Vagner Love zaman geçirmeye yönelik hareketleri sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

90' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Vagner Love bu duran topu paslaşarak kullanıyor.

88' Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor. Ceza sahası içinde penaltı noktasına yakın bölgede Hugo Rodallega kafa vuruşunu yapıyor ancak bu top kalenin hemen yanından dışarı çıkıyor.

86' Emmanuel Mas, hızlı gelişen Aytemiz Alanyaspor atağında Emre Akbaba'yı yerde bırakıyor. Bu hareketi sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

85' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

85' Aytemiz Alanyaspor, üçüncü ve son oyuncu değişikliğini yapıyor. Junior Fernandes çıkıyor ve yerini Mamadou Fofana'ya bırakıyor.

84' Serbest vuruş sonrasında ceza sahası içinde topla buluşan Juraj Kucka altıpasın hemen sağından kaleye şutunu çekiyor. Bu topu savunmadaki Welinton Silva kornere gönderiyor.
 
82' GOL Penaltı atışı için topun başına geçen Vagner Love kalecinin sağına ve tersine attığı şutla topu ağlarla buluşturuyor. Aytemiz Alanyaspor, Vagner Love'ın penaltı golüyle skoru 4-3'e taşıyor.

82' Penaltı atışı için topun başına Vagner Love geçiyor.

81' Giorgos Tzavellas, pozisyon sonrası yaptığı itirazlar sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

81' Joao Pereira, ceza sahası içinde Vagner Love'ı yerde bırakıyor ve penaltıya sebebiyet veriyor.

80' Sağ kanattan gelişen atakta topla buluşan Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları uzaklaştırıyor.

79' Juraj Kucka, Emre Akbaba'ya yaptığı sert müdale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

77' Trabzonspor, üçüncü ve son oyuncu değişikliğini yapıyor. Abdülkadir Ömür çıkıyor ve yerini Hugo Rodallega'ya bırakıyor.

74' Taç atışı sonrasında ceza sahası içinde topla buluşan Burak Yılmaz kaleye vuruşunu yapıyor ancak bu top savunma oyuncularına çarpıp kornere gidiyor.

74' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor. Arka direğe yakın bölgede topa hareketlenen Juraj Kucka kafa vuruşunu yapıyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

71' Sol kanattan gelişen kontra atakta topu sağ kanattaki Junior Fernandes'e gönderiyor. Junior Fernandes kısa pasını ceza sahası içine hareketlenen Vagner Love'a gönderiyor. Vagner Love altıpasın sağ çaprazından kaleye şutunu çekiyor ancak bu topu çizgi üzerinde Joao Pereira kurtarıyor.

70' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını gönderiyor ancak bu topu savunma oyuncuları uzaklaştırıyor.

68' Penaltı atışı için topun başına Vagner Love geçiyor.

68' Penaltı atışı için topun başına geçen Vagner Love kaleciyle topu ters köşeye atıyor ve kalecinin soluna şutunu gönderiyor ve topu ağlarla buluşturuyor. Aytemiz Alanyaspor, Vagner Love'ın golü ile 3-3'lük beraberliği yakalıyor.

67' Jan Durica, ceza sahası içinde Junior Fernandes'i yerde bırakıyor ve penaltıya sebebiyet veriyor.

64' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını çekiyor. Altıpasa yakın bölgede arka direkte topa hareketlenen Okay Yokuşlu kafa vuruşunu yapıyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

63' Savunma oyuncularının uzaklaştırmaya çalıştığı topla buluşan Efecan Karaca ceza sahası içinde sağ ayağı ile sert bir şut çekiyor ancak bu top üstten dışarı çıkıyor.

62' Sağ kanattan gelişen atakta kısa pasla topla buluşan Serge Mbilla Etame ceza sahası dışı sağ çaprazdan kaleye şutunu çekiyor ancak bu top üstten dışarı çıkıyor.

61' Hızlı gelişen atakta ceza sahası içinde topla buluşan Burak Yılmaz kısa pasını Volkan Şen'e gönderiyor. Bu topa hareketlenen Volkan Şen altıpas önünde ofsaytta kalıyor.

60' Okay Yokuşlu, Vagner Love'ya yaptığı sert müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

58' Trabzonspor, ikinci oyuncu değişikliğini yapıyor. Yusuf Yazıcı çıkıyor ve yerini Volkan Şen'e bırakıyor.

55' Golün pasını veren oyuncu Giannis Maniatis oluyor.

55' Aytemiz Alanyaspor, Junior Fernandes'in golüyle skoru 3-2'ye taşıyor.

54' Ceza sahası yayı önünden kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Giorgos Tzavellas ceza sahası içine ortasın yapıyor ancak araya giren savunma oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

50' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Jose Sosa ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top ön direkte Emmanuel Mas'a çarpıp dışarı çıkıyor.

49' Direkten dönen topu takip eden Abdülkadir Ömür altıpas içinden şutunu çekiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

48' Hızlı gelişen atakta topa ilerleyen Jose Sosa ceza sahası dışı sol çağrazadan sert bir şut çekiyor ancak bu top üst direğe çarpıp oyuna geri dönüyor.

48' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Efecan Karaca ceza sahası içine ortasını yapıyor. Ön direkte Burak Yılmaz bu topu kafa ile tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

46' Hakem Alper Ulusoy ikinci yarıyı başlatan düdüğünü çalıyor. İkinci yarıya ev sahibi Trabzonspor başlıyor.

46' Trabzonspor ilk oyuncu değişikliğini yapıyor. Esteban Alvarado çıkıyor ve yerini Uğurcan Çakır'a bırakıyor.

45' Burak Yılmaz ve Taha Yalçıner ilk yarı bitiminde girdikleri tartışma sonrasında her ikisi de sarı kart ile cezalandırılıyor.

45' Hakem Alper Ulusoy ilk yarıyı bitiren düdüğünü çalıyor. Trabzonspor 3-1'lik skor üstünlüğü ile soyunma odasına galip giden taraf oluyor.

45' GOL Orta alanda Efecan Karaca'nın kısa pasıyla topla buluşan Vagner Love, Jan Durica'nın sağından atıp solundan geçiyor ve ceza sahası içinde tekrar topla buluşuyor. Altıpasın hemen sağ çaprazından kaleye şutunu gönderiyor ve kaleci Esteban Alvarado'nun bacak arasından topu ağlarla buluşturuyor. Aytemiz Alanyaspor, Vagner Love'ın golü ile farkı 2'ye düşürüyor ve skoru 3-1'e taşıyor.

45' Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Efecan Karaca ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kimseye ulaşmadan dışarı çıkıyor.

45' Hakem Alper Ulusoy ilk yarının sonuna en az 2 dakikalık oynanmamış süre ekliyor.

43' Orta alandan Jan Durica'nın gönderdiği uzun pasla sol kanatta topla buluşan Yusuf Yazıcı ceza sahası içine girip kaleye şutunu çekiyor. Bu top yandan farklı şekilde dışarı çıkıyor.

43' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Emre Akbaba ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu penaltı noktasına yakın bölgede savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

39' Aytemiz Alanyaspor iki oyuncu değişikliğini birden yapıyor. Birol Parlak çıkıyor ve yerini Serge Mbilla Etame'ye bırakıyor. Lamine Gassama çıkıyor ve yerini Efecan Karaca'ya bırakıyor.

39' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Emre Akbaba ceza sahası içine ortasını yapıyor. Savunma oyuncularından seken topla arka direkte topla buluşan Vagner Love altıpas içinde vuruşunu yapıyor ancak bu top üstten farklı şekilde dışarı çıkıyor.

38' Ceza sahası dışı sağ çaprazdan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Emre Akbaba kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor. Kaleci Esteban Alvarado bu topu kornere tokatlıyor

36' Orta alandan aldığı kısa pasla topla buluşan Juraj Kucka uzaklardan kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin yanından dışarı çıkıyor.

34' Olcay Şahan'ın yay önünden attığı kısa pasla topla buluşan Burak Yılmaz ceza sahası içinde penaltı noktasına yakın bölgeden vuruşunu yapıyor ancak bu top farklı şekilde dışarı çıkıyor.

32' GOL Topun başına geçen Burak Yılmaz kalecinin tersine sol köşeye vuruşunu yapıyor ve topu ağlarla buluşturuyor. Trabzonspor, Burak Yılmaz'ın penaltı golü ile 3-0 öne geçiyor.

32' Penaltı atışı için topun başına Burak Yılmaz geçiyor.

30' Welinton Silva, ceza sahası içinde yaptığı müdahale ile Burak Yılmaz'ı yerde bırakıyor ve penaltıya sebebiyet veriyor.

27' Orta alana yakın bölgeden kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Emre Akbaba ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

25' Sol kanattan gelişen atakta Olcay Şahan'ın kısa pasıyla topla buluşan Emmanuel Mas korner çizgisine yakın bölgeden ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kaleci Remy Riou'nun kontrolünde kalıyor.

23' Su molası sona eriyor. Maç santra vuruşuyla devam ediyor.

22' GOL sonrasında kısa süreliğine su molası veriliyor.

21' GOL Trabzonspor, Burak Yılmaz'ın golüyle 2-0 öne geçiyor.

20' Jose Sosa'nın sağ kanattan attığı pasa hareketlenen Burak Yılmaz ceza sahası içinde ofsaytta kalıyor.

18' Orta alandan gelişen atakta atılan kısa pasa hareketlenen Vagner Love yay önünde ofsaytta kalıyor.

17' Sağ kanattan gelişen atakta topla buluşan Yusuf Yazıcı ceza sahası dışı sağ çaprazdan kaleye şutunu çekiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

14' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Emre Akbaba ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

13' Orta alandan gelişen atakta topla ilerleyen Junior Fernandes uzun pasını Fabrice N'Sakala ile buluşturuyor. Ceza sahası içinde topla buluşan Fabrice N'Sakala kısa pasını yay içine hareketlenen Taha Yalçıner'e gönderiyor. Taha Yalçıner bekletmeden sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

10' Golün pasını veren oyuncu Burak Yılmaz oluyor.

10' GOL Trabzonspor, Juraj Kucka'nın golüyle 1-0 öne geçiyor.

8' Sağ kanattan gelişen atakta Juraj Kucka'nın pasıyla topla buluşan Olcay Şahan ceza sahası içine yerden ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

5' Orta alanda yapılan karşılıklı top kayıplarıyla maç devam ediyor.

2' Sağ kanattan gelişen atakta Olcay Şahan'ın verdiği pasa hareketlenen Yusuf Yazıcı ofsaytta kalıyor.

1' Hakem Alper Ulusoy maçı başlatan düdüğünü çalıyor. Maça konuk ekip Aytemiz Alanyaspor başlıyor.

M.Ö. Aytemiz Alanyaspor'da sakatlıkları bulunan; Isaac Sackey ve Chisamba Lungu bu maçta forma şansı bulamıyor. Darko Lazic'in ise maçtan men cezası bulunmakta.

M.Ö. İki takım arasında oynanan toplam 2 karşılaşma bulunmakta. Bu karşılaşmalarda Antalyaspor 1 galibiyet alırken, aralarındaki 1 maçta ise eşitlik bozulamadı. Aytemiz Alanyaspor'un attığı 3 gole karşılık Trabzonspor'un golü bulunmamakta.

M.Ö. İki takım arasındaki son karşılaşma geçtiğimiz sene Trabzonspor'un stadında gerçekleşmişti. Bu maç 0-0'lık beraberlikle sona ermişti.

M.Ö. Her iki takımın oyuncuları sahaya çıkıyor. Maç seremoniden hemen sonra başlayacak.

M.Ö. Spor Toto Süper Lig 2017-2018 sezonunun 6. haftasında Trabzonspor kendi sahasında Aytemiz Alanyaspor'u ağırlıyor.

M.Ö. Medical Park Stadyumu'nda saat 20:00'da başlayacak olan müsabakayı hakem Alper Ulusoy yönetecek.

M.Ö. Trabzonspor ligde topladığı 8 puanla 9. sırada yer alırken, konuk ekip Aytemiz Alanyaspor ise topladığı 4 puanla ligin 14. sırasında yer almakta.

M.Ö. Trabzonspor'da sakatlığı bulunan; Onur Kıvrak bu maçta forma şansı bulamıyor.

M.Ö. Alanyaspor'un 11'i (Trabzonspor): Remy, Gassama, Welinton, Birol, Tzavellas, Taha, Maniatis, Nsakala, Fernandes, Emre, Vagner Love

M.Ö. Trabzonspor'un 11'i (Alanyaspor): Esteban, Pereira, Okay, Durica, Mas, Sosa, Kucka, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir, Olcay, Burak Yılmaz


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.