En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Trabzonspor'a küfür eden Rize'li şahsın özrü de ayrı olay!

Spor 21.03.2022, 22:48

Trabzonspor’un geçtiğimiz hafta Çaykur Rizespor ile oynadığı mücadelenin hemen sonunda Rizesporlu olduğu görülen bir taraftar Trabzon şehrine ağır hakaretlerde bulunan taraftar özür diledi.

Trabzonspor’un geçtiğimiz hafta Çaykur Rizespor ile oynadığı mücadelenin hemen sonunda Rizesporlu olduğu görülen bir taraftar Trabzon şehrine ağır hakaretlerde bulunmuş ve Rum yakıştırması yapmıştı.

Videoda Trabzonlulara açık şekilde bilerek ve isteyerek küfürler savuran bu taraftar aradan geçen 3 gün sonunda araya Rizeli taraftarların girmesi sonrası bir özür videosu yayınladı.

Yaptığı hareketlerden ve söylemlerinden pişmanlık duyduğunu ifade eden taraftar Trabzon halkından özür dileyip “Şampiyon Trabzonspor” ifadelerini kullandı. 

Videoyu aşırı derecede küfürlü olduğu için yayınlamıyoruz.

Yorumlar (3)
Zeki Şişman 2 ay önce
ne insanlar var be bunun gibilerle dolu heryer mac icin okadar hakaret etmenin anlamı nekisende trabzonda geciyorsun bizlerde bukadar hakarete maruz kalcak ne yapdılar sana futbol ise seni kulüp başkanını beceriksizliğinden o durumda ben şimdi rizeyi sevmiyorum diye ağıza alınmıycak hakaretlerde bulunmam lazım bende karadenizliyim ah hemşerim karadeniz insanları kim olursa olsun birbirni tutarlar ama sen farklısın belli kimbilir kactanede trabzonlu arkadaşın vardır imamoğluna gönderme yapdıysan oda yanlış iyi düşün
Zekerıya 2 ay önce
Üzür dılemekle bıtmıyecek bu iş bıtmıyecek
Admin 2 ay önce
Ayrı olayda ne adam özür dilemiş işte