AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu açıklamasında Ramazan Bayram’ının manevi değerlerine vurgu yaparak ayrıca, "Başı Rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedî azaptan kurtuluş olan bir Ramazan-ı Şerifi daha hüzünle uğurluyor; ardından gelen bayramı muhabbet ve coşku ile karşılıyoruz  
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bu manevi iklimi yaşayacağımız bu günlerin tüm insanlığa hayırlar getirmesini yüce rabbimden niyaz ediyorum dedi. 

Ayrıca Mumcu, Mazlum ve masum coğrafyalarda yaşanan zulüm ve baskıların son bulmasını dilediğimiz ve bayram selametinin ülkemize, milletimize barış, mutluluk ve huzur getirerek kutlanmasını Rabbimizden temenni ediyoruz.  Bayramın ikinci gününde meydan parkımızda Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nun ve Trabzon Milletvekillerimizin katılımları ile bayramlaşma törenimiz gerçekleştirilecektir. Törenimizde hemşehrilerimiz ile hasbihal edecek ve bayramlaşmanın huzuruna kavuşacağız" dedi.

Trabzonspor'un basketbol maçı için otobüs seferi yapılacak Trabzonspor'un basketbol maçı için otobüs seferi yapılacak

AK Parti'de Bayramlaşma Töreni 11 Nisan Perşembe günü 13.30'da Meydan Parkı'nda gerçekleşecek. Törene Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve Trabzon Milletvekilleri de katılacak.