Trabzon'da çay üreticisi isyanda Trabzon'da çay üreticisi isyanda

AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, 31 Mart’ta yapılacak olan seçim çalışmalarını değerlendirdi. Tüm adaylara başarı dileyen Koç, “Gerçek belediyecilik her zaman 1994’ten beri AK Parti belediyeciliğidir. Bunu bir kez daha halkımıza hatırlatmak istedik sloganımız da bu. AK Parti'ye benzemeye geçmişte yaptığımız işleri söylemlerimizi kopyalamaya çalışanlar olacak. Ama AK Parti Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu işi belki de dünyada en iyi yapan siyasi partidir.” ifadelerini kullandı. 

YANLIŞA HEMEN MÜDAHALE EDİLİR

Milletvekili Koç, “AK Parti, halkın, şehrin ihtiyaçlarına, sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlara en iyi çözümü bulur. AK Parti adayları veya belediye başkanları görev yaptıkları yerde attıkları her adım genel merkez tarafından sıkı sıkıya takip edilir. Yanlışa hemen müdahale edilir. AK Parti, vatandaşın güvenini kazanma noktasında titizlikle hareket eden bir siyasi harekettir. Biz olaya bizim dışımızdaki siyasi partilerin adaylarının performansından ziyade kendi performansımız açısından bakarız.” şeklinde konuştu. 

HER TARAFI ALMAK İSTİYORUZ

31 Mart akşamına kadar sahada olacaklarını ifade eden Koç, “Tüm teşkilat mensupları, milletvekilleri ile sahada olacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el kalmayacak. Yoğun bir çalışmayla Türkiye genelinde büyük bir başarıya imza atacağız. Trabzon’da büyükşehir ile hedefimiz 19-0. Tabii vatandaşın projelerimize, adaylarımızla gösterdiği teveccüh sonucu belirleyecektir. Biz bu konuda iddialıyız. Her tarafı almak istiyoruz. Çünkü istiyoruz ki gerçek belediyecilik her yerde olsun.” diye konuştu. 

Kaynak: Esra Nur Pervan - Karadenizde Sonnokta