Mühendis Küçük, “İlçemizde bölgenin içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılamak üzere modern arıtma teknolojileri ile donatılmış bir su arıtma tesisini tamamlayacağız. Ayrıca kullanım sonrası oluşan evsel ve endüstriyel atık suların, çevreye zarar vermeden doğaya geri kazandırmak için tasarlayacağımız Arsin Atık Su Arıtma tesisimizi ilçemize kazandıracağız.” ifadelerini kullandı. 

“ARSİN’E 5,5 MİLYON DOLARLIK DEV YATIRIM”

Trabzon’un Arsin ilçesinin devasa bir hizmetin eşiğinde olduğunu belirten Küçük, “Avrupa Birliği projesi kapmasında Trabzon’da Arsin için 5,5 milyon dolarlık bir projenin temelleri atıldı. Bu proje içerisinde merkez mahallemiz dahil 36 mahallemizin içme suyu ve şebeke hattı yenilenecek. Arsinimize hayırlı ve uğurlu olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

Maç sonunda CHP Of İlçe Sekreteri Mertcan Atik açıklamalarda bulundu Maç sonunda CHP Of İlçe Sekreteri Mertcan Atik açıklamalarda bulundu

“VİZYON PROJELER İLE ARSİN’E HAZIRIZ”

Arsin için hazırlanan vizyon projelerle devir alınacak olan bayrağı bir adım yukarı taşıyacağını belirten Küçük, “Her daim Arsin’in faydasını düşünüyoruz. Biz bu yola gönül verdik. Hangi projenin hangi çalışmanın Arsin’e fayda sağlayacağını biliyoruz. Arsin’de ikamet eden her vatandaşımız gibi buranın gelişmesine talibiz. Geliştirecek ve yenileştirecek olan yine AK Parti’dir. Vatandaşımız bunun bilincinde ve farkındadır.” dedi.

Kaynak: Atakan Kadıoğlu - Karadenizde Sonnokta