Trabzon’da otelcilerden büyük tepki: "Yetkililer dilekçelerimizi gözardı ediyor." Trabzon’da otelcilerden büyük tepki: "Yetkililer dilekçelerimizi gözardı ediyor."

Trabzon Artvinliler Derneği ve Trabzon Büyükşehir Belediyesinde çalışan Artvinli personeller 2019 ve 2024 yılları arasında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlık görevini başarılı bir şekilde yapan Murat Zorluoğlu'nu makamında ziyaret ederek plaket ve forma takdim ettiler.

Başkan Zorluoğlu’nun Trabzon şehrine çok büyük hizmetleri olduğunu dile getiren Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi "Biz kendisinden hep razı olduk. Başkanımız çok değerli çalışmalar yaparak bu şehrin marka kent olmasına büyük katkılar sağladı. Bundan sonraki yaşamında kendisine sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice günler dileriz" dedi.

Trabzon’da yaşayan Artvinlilerin birlik ve beraberlik duygusunu çok önemsediğini belirten Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'da "Artvin çok güzel bir şehir, bir sevda. Biz bu coğrafyada hepimizi aynı tavanın balıklarıyız. Trabzon Artvinliler Derneği Başkanımız ve Trabzon'da yaşayan tüm Artvinli hemşerilerimiz çok kıymetli ve değerlidir bizim için. Hepsinden Allah razı olsun" dedi.

Kaynak: Erdoğan Bekar- Karadenizde Sonnokta