Ziyaretlerinde gençlerle bir araya gelip gerçekleştireceği projeleri anlatan Aydın, “Ortahisar ilçemizde hayata geçireceğimiz projelerimizle ilçemizin marka değerini parlatacağız. Ortahisar’ın sadece beş yılını değil yüz yıllar sonrasını da planlama hedefindeyiz.” ifadelerini kullandı.

HER PLATFORMDA "İSTİŞARE" DİYORUZ

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, öğrencilerle bir araya geldi Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, öğrencilerle bir araya geldi

Gençlerle sık sık bir araya gelerek taleplerini dinleyen Aydın, “Her platformda ilçemizi hep birlikte ortak akıl ve istişare ile yöneteceğimizi dile getiriyoruz. Ortahisar’da gencinden yaşlısına herkesin yaşam kalitesini artıracak çalışmaları hayata geçireceğiz. Gerçek belediyecilik ilkeleri doğrultusunda Türkiye Yüzyılı Şehirleri’ni oluşturmakta kararlıyız.” diye konuştu.

GENÇLİĞE KATKI SUNACAĞIZ

Aydın açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Ortahisar ilçemizle buluşturacağımız projelerimiz arasında yer alan Ortahisar Genç Kart ile birlikte genç kardeşlerimizin hayatlarına dokunacağız. Gençlerimizi başarıya teşvik amacıyla, başarı odaklı kentin olanaklarından, etkinliklerinden, ulaşımından indirimli yararlanabilecekleri Ortahisar Genç Kart’ı yürürlüğe koyacağız. Bu ve bunun gibi projelerle Trabzon gençliğine katkı sunmak amacındayız.”

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta