Aile içi iletişimin ve dayanışmanın artmasının Arsin ve Trabzon için önemini belirten Küçük, mahallelerde ailelerin bir araya gelerek çeşitli etkinlikler düzenleyebileceği, eğitim seminerleri ve sosyal aktivitelerin yer aldığı programlar geliştireceklerini belirtti. Küçük ayrıca, ailelere yönelik danışmanlık hizmetleri ve çocuklara yönelik eğitim programlarıyla aile bağlarını güçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi. 

Trabzon Büyükşehir’in borcu açıklandı Trabzon Büyükşehir’in borcu açıklandı

Aileler için çalışacaklarını vurgulayan Küçük, "Güçlü aileler, güçlü bir toplumun temelini oluşturur. Biz de bu doğrultuda Arsin'de aile yapısını güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz bu sayede hem Arsin hem de Arsinli hemşehrilerimiz gelişecek ve güçlenecek." ifadelerini kullandı.

Küçük: Aile Destek Programlarıyla Toplumsal Dayanışmayı Artıracağız

Küçük, ailelere yönelik destek programlarıyla güçlük çeken ailelere yardım eli uzatacaklarını da belirtti. "Eğitim, sağlık, ve sosyal yardım alanlarında ailelere destek olacak programlarımızla, herkesin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz" diyen Küçük, "Toplumsal dayanışmayı artırarak, her bireyin ihtiyaçlarını karşılamak için birlikte hareket edeceğiz" şeklinde konuştu. 

Ayrıca, çocuk ve gençlerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak için ailelerle birlikte etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti. Küçük, "Arsin'i güçlü ve birlikte hareket eden ailelerin olduğu bir ilçe haline getirmek için gece gündüz çalışacağız" dedi.

Kaynak: Atakan Kadıoğlu - Karadenizde Sonnokta