Bu kapsamda, Cumhur İttifakı’nın AK Parti adayı Ergin Aydın, tempo ve çalışma azmini artırarak seçimlere doğru ilerliyor. Aydın’ın adaylık sürecindeki aktif duruşu, Trabzon sokaklarında sık sık karşımıza çıkıyor.

Başkan Bak, TC. tabelasını değerlendirdi Başkan Bak, TC. tabelasını değerlendirdi

Özellikle Ramazan ayında dahi Aydın’ın program yoğunluğu gözlerden kaçmıyor. Bir akşam içerisinde üç ayrı iftar programına katılması da dikkat çekiyor. Ergin Aydın, Ortahisar için iddialı projelerle yeni bir dönemi başlatacağını belirterek seçmenlere sesleniyor. 14 ilke yayılmış toplamda 61 proje ile ilçenin geleceğini şekillendirmeyi hedeflediğini vurgulayan Aydın, bu projeleri hayata geçirmek için ekip ruhuna önem veriyor. Belediye çalışanları, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile iş birliği içinde hareket edeceklerini belirten Aydın, sahadaki temaslarıyla AK Parti ve Cumhur İttifakı’na olan desteklerinin karşılığını aldıklarını ifade ediyor.

Ergin Aydın, seçimlerin kazanılmasıyla birlikte her bir mahallede elde edilecek zaferin, belediye hizmetlerinde yeni bir dönemin başlangıcı olacağını vurgulayarak Trabzon Ortahisar’da heyecanın arttığını gösteriyor.