Yaklaşık üç çeyrek asırdır o mahallenin muhtarlığı Batur ailesinde Yaklaşık üç çeyrek asırdır o mahallenin muhtarlığı Batur ailesinde

Yemeğe önceki dönem Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Cumhur İttifakı Ortahisar Belediye Başkan Adayı, Ergin Aydın, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Bekir Aktürk, Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hakan Usta ve çok sayıda şoför esnafı katıldı.
Yemekte şoför esnafının sorunları ve dolmuştaki dönüşüm süreci ele alındı.
Genç, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, şoför esnafının sorunlarının farkında olduğunu söyledi. Genç, “Bu güzel akşamda bizi bir araya getiren Oda Başkanımız Sayın Hakan Usta Bey’e teşekkür ediyorum. 22 senedir siyasetin içinde olan bir kardeşinizim. Özellikle son 10 yılda Ortahisar Belediye Başkanınız olarak sizlerin sorunlarına vakıf olan bir kardeşinizim. Dolmuşdaki dönüşüm süreçleri başta olmak üzere birçok konuda sorunlar, sıkıntılar yaşanıyor. Ama biz de çözüm merci olarak şoför esnafımız için en iyi olacak çözüm neyse onun için hareket ettik. İnşallah bundan sonraki süreçte de Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanınız olarak aynı anlayışı, aynı gayreti ortaya koyacağım. Biz istiyoruz ki Ortahisar’ımız, Büyükşehrimiz ve 18 ilçemizin tamamından güçlü çıkalım ve yeni hizmet yolculuğumuzda siz şoför esnafımız başta olmak üzere bütün kesimlerimize ve şehrimize güzel hizmetler yapalım. Bu niyetteyiz. Bu düşüncedeyiz. Bu karardayız.” dedi.

Editör: Sinem Demirgöz