Alaplı Haberleri

Alaplı haberleri ve güncel Alaplı gelişmeleri, Alaplı ile ilgili tüm video, Alaplı fotoğrafları ve Alaplı haberleri Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi sitemizde


BÖLGESEL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde evde çıkan yangında dumandan etkilenen ve vücudunda yanık oluşan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.

BÖLGESEL

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve CHP Alaplı Kadın Kolları tarafından ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla düzenlenen müzikli eğlence...

BÖLGESEL

AK Parti Alaplı Teşkilatı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla ”Kadınlar Matinesi” düzenledi.

BÖLGESEL

Alaplı Belediyesi'nin, 2019 yılında proje çalışmalarına başlanan güneş enerji sisteminin 4 yıl sonra İller Bankası tarafından kredisi onaylanarak ihaleye çıkıyor.

BÖLGESEL

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde Berat Gecesinde Kur’an-ı Kerim tilaveti, mevlit ve ilahi programları yapıldı.

BÖLGESEL

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde iki tırın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

BÖLGESEL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi tehlikeli köy yolların genelinde koruyucu çelik bariyer olarak bilinen oto korkuluk çalışmalarına başladı.

BÖLGESEL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde çıkan yangında bir evin mutfağı zarar gördü.

BÖLGESEL

 Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde hayata geçirilen dev projeyle inşa edilen içme suyu tesisi sayesinde İlçe Merkezi ve 55 yerleşim yerlerine 30...

BÖLGESEL

Zonguldak’ın Alaplı Orman İşletme Müdürlüğüne Orman Genel Müdürlüğü tarafından 1 adet lastikli kepçe aracı tahsis edildi.

BÖLGESEL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Cezaevi projesi, Resmi Gazete'de yayınlanarak Cumhurbaşkanlığı Strateji Başkanlığı'nın yatırım programına alındı.

BÖLGESEL

Zonguldak Alaplı'da bir evde yapılan aramada, uyuşturucu ve kumar makinası ele geçirildi.