Rize Haberleri

rize haberleri ve güncel rize gelişmeleri, rize ile ilgili tüm video, rize fotoğrafları ve rize haberleri Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi sitemizde


BÖLGESEL

Rize'nin İkizdere ilçesine bağlı Anzer Yaylası'na Mayıs ayında yağan karın dünyaca ünlü Anzer Balı üretimine de olumlu yansıyacağı belirtildi.

Asayiş

Rize’de gerçekleştirilen operasyon sonucunda FETÖ silahlı terör örgütüne mensup oldukları gerekçesiyle 4 kişi gözaltına alındı.

Asayiş

Rize’nin Çayeli ilçesinde kontrolden çıkan aracın uçuruma yuvarlandığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

BÖLGESEL

Denizlerde av yasağının 15 Nisan'da başlamasıyla birlikte Rizeli balıkçılar karaya çıkardıkları tekne ve ağlarını gelecek sezon için onarım yapıyor.

BÖLGESEL

Bayburt İl Müftülüğü tarafından Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum(ÇEDES) projesi kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

DÜNYA

Rize’nin balı ile dünyaca ünlü Anzer Yaylası'na çıkan vatandaşlar Mayıs ayında kar şaşkınlığı yaşadı.

BÖLGESEL

Güneşte yaklaşık 20 yıl sonra ilk kez meydana elen en büyük patlama sonucu Türkiye’de jeomanyetik fırtınaların yol açtığı görsel şölen...

Asayiş

Rize'de yaya geçidinden karşıya geçmek isteyen 2 yabancı uyruklu kadın otomobilin çarpması sonucu yaralandı.

BÖLGESEL

Rizelilerin sevdası olan ve artık hayatlarının birer parçası haline gelen atmaca kültürü yaşatılmaya devam ediyor.

BÖLGESEL

Rize’de yaşayan 5 yaşındaki ikiz kardeşler tuvale yaptıkları resimler ile görenleri hayran bırakıyor.

BÖLGESEL

Rize’nin Ardeşen ilçesinde sokak köpekleri vatandaşların ahırlarına girerek hayvanlarını telef ediyor.

Asayiş

Rize’de meydana gelen kazada gelin arabası şarampole yuvarlandı. Kazada araçtaki gelin ve damat ile birlikte 5 kişi yaralandı.