Yangın Haberleri

yangın haberleri ve güncel yangın gelişmeleri, yangın ile ilgili tüm video, yangın fotoğrafları ve yangın haberleri Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi sitemizde


TRABZON

Trabzon’da 2023 yılında toplamda resmi kayıtlara geçen 2 bini aşkın yangın sayısı dikkat çekti.

BÖLGESEL

Rize’nin Güneysu ilçesinde bulunan 2 katlı ahşap ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.

BÖLGESEL

Ordu'da fındık bahçesinde çıkan yangını söndürmek isterken kıyafetleri tutuşarak yaralanan yaşlı adam, Samsun'da tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.

BÖLGESEL

Gümüşhane’nin Kürtün ilçesine bağlı Kırgeriş köyünde çıkan yangında 4 engelli bireyin yaşadığı evin teras ve çatı katı küle döndü.

BÖLGESEL

Samsun Şehir Hastanesi şantiyesinde çıkan yangınla ilgili Şehir Hastanesi Proje Koordinatörü Deniz Yıldız, “Yangın muhtemelen teknik bir problemden dolayı çıktı.

BÖLGESEL

 Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde Ömer Çarak’a ait ev kullanılmaz hale geldi.

TRABZON

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi 2023 yılında 2 bin 20 yangına müdahale ederken bu yangınlar genellikle bacadan kaynaklı, elektik kontağı ve...

BÖLGESEL

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bir kulübede çıkan yangın paniğe neden oldu.

BÖLGESEL

Samsun'un Alaçam ilçesinde yaşanan yangında annesini kaybeden ve evi küle dönen vatandaş yardım bekliyor.

BÖLGESEL

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde meydana gelen yangında bir evin çatısı tamamen yandı.

TRABZON

Trabzon’un bir çok ilçesinde akşam saatlerinde şiddetli rüzgarın etkisiyle ortaya çıkan yangınlar korku ve paniğe yol açtı.

BÖLGESEL

Zonguldak'ta sabah saatlerinde Yayla Mahallesi, Fener Semtinde meydana gelen çalılık yangını, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi ile evlere zarar vermeden söndürüldü.