Yaşar Güler Haberleri

Yaşar Güler haberleri ve güncel Yaşar Güler gelişmeleri, Yaşar Güler ile ilgili tüm video, Yaşar Güler fotoğrafları ve Yaşar Güler haberleri Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi sitemizde


GÜNDEM

Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler, “Yurt içinde ve sınır ötesinde icra edilen başarılı operasyonlar ile terör örgütüne ağır darbe vurulmuş;...

BÖLGESEL

Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler, Bayburt’ta 17. Komando Tugay Komutan Yardımcılığında denetimde bulundu.

BÖLGESEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, memleketi Bayburt'ta vatandaşlarla bir araya geldi, şehit polis memuru Serkan Saka'nın ailesini ziyaret etti.

BÖLGESEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Yurt içi ve sınır ötesinde icra ettiğimiz başarılı operasyonlarla terör örgütünün belini kırdık" dedi.

BÖLGESEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde şehit düşen Tabip Teğmen Hulusi elçi için taziye mesajı yayınladı.

GENEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Azerbaycan Savunma Bakanı Zakir Hasanov ile bir araya geldi.

GENEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Irak Ulusal Güvenlik Müsteşarı Kasım Celal El-Araji Hussaini ile bir araya geldi.

GENEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı’nın birinci oturumunun ardından aile fotoğrafı çekimine katıldı.

GENEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler’in vefat eden babası Fikret Güler için Ankara’da ikindi namazını müteakip cenaze töreni düzenlendi.

BÖLGESEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, 8'inci Komando Tugay Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulundu.