Ahmet Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Maraş Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Hemşehrilerinin büyük ilgisi nedeniyle adeta adım atmakta zorlanan Kaya, bu sevgi ve güvene layık olmak için durmadan, dinlenmeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Her partiden, her görüşten insanımızın sevgisiyle karşılaşıyoruz. Önemli olan gönüllerde yer yapmak, milletimizin hayır duasını almak; bundan kıymetli hiçbir şey yok” diye konuştu.

NOSTALJİ TRAMVAY DEĞER KATACAK

Göreve geldiklerinde, Maraş Caddesi’nde Nostalji Tramvayını ücretsiz olarak hizmete sokacaklarını belirten Ahmet Kaya, “Ortahisar’ımıza değer katacağına inandığımız Nostalji Tramvayı, İskenderpaşa Camii önünden başlayıp, Maraş Caddesi’nin trafiğe kapalı alanı boyunca hareket ederek Cumhuriyet Caddesi’nin başlangıcında son bulacak şekilde hizmet verecek. Bu güzergahta yürüme güçlüğü çeken yaşlılarımız ve farklı bir deneyim yaşamak isteyen vatandaşlarımız için çevreci, rahat ve keyifli bir ulaşım hizmeti sunacağız. Tramvay yolculuğu turistler için de şehir gezisi sırasında keyifli bir deneyim olacak ve kentimizin turizmine büyük bir katkı sağlayacak” dedi.

BOŞ VAATLER DEĞİL, GERÇEKÇİ PROJELER

“Her seçim öncesi ısıtılıp ısıtılıp sunulan ancak gerçekleştirilmeyen boş vaatlere Trabzonlunun karnı tok artık” diyen Ahmet Kaya, “Somut, gerçekçi ve bu kente değer katacak projelerle Ortahisar’ı Türkiye’de parmakla gösterilen bir kent haline getireceğiz. Ortak akıl, şeffaf yönetim ve sosyal belediyecilik anlayışıyla Ortahisar’ı birlikte yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

Trabzon’da Ortahisar muhtarları birlik beraberlik kararı aldı: "Muhtarlara kapımız açık." Trabzon’da Ortahisar muhtarları birlik beraberlik kararı aldı: "Muhtarlara kapımız açık."

Kaynak: Erdoğan Bekar- Karadenizde Sonnokta