Faroz sahası açıldı! Faroz sahası açıldı!

 Düzenlenen kahvaltı programında, Yönetim Kurulu üyeleri Gamze Kofoğlu, Betül Pulatoğlu ve Ayşe İlkyaz, katılan üyelere çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Şube Başkanı Ufuk Bulut'un İl dışında bulunması nedeniyle katılamadığı etkinliğe gönderdiği mesajda; Bulut, kadınların toplumun temel direği olduğunu vurgulayarak,güçlü duruşları ve cesaretlerinin dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirdiğini ifade etti.

Şube Başkanı Bulut'un mesajında ayrıca, Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak kadın üyelerin her alanda var olmaları ve hak ettikleri yerlere gelmeleri için çaba sarf ettiklerini belirtti. Kadınların mesleki alanda daha fazla temsil edilmesi ve desteklenmesi için şube olarak gerekeni yapacaklarını belirttiler.

Etkinlikte bir araya gelen üyeler, bu özel günü kutlamanın yanı sıra, kadınların toplumdaki önemine dikkat çekmek için düzenlenen bu etkinlikten mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Makine mühendisleri odası yönetim kurulu adına Gamze Kofoğlu, Betül Öznur Pulatoğlu ve Ayşe İlkyaz Yerlikaya tüm kadın üyelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar diledi.