Hamsiköy’e turist akını  yeni yapılaşma dikkat çekti Hamsiköy’e turist akını yeni yapılaşma dikkat çekti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ve AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Muhammet Ali Yılmaz’ın organizesinde Akçaabat’ta kamu kurum ve kuruluşlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi. 

İstişare toplantısında kamu kurum ve kuruluşlarının bölge müdürleri ve temsilcileri hazır bulundu. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla tapılan toplantılarda genelde Trabzon’da devam eden işler özelde ise Akçaabat’ta yapılan, devam eden ve yapılacak olan işlerle ilgili AKSA Doğalgaz, ÇORUH Elektrik, DSİ, Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü ile istişarelerde bulunuldu. 

Akçaabat’ın dışardan bakanların gıpta edeceği şehirde yaşayanların ise konfor ve huzur içinde olacağı bir kent olmasını hedeflediğini belirten Başkan Ekim, “ Akçaabat’ımızda yeni bir döneme başladık. Yeni dönemde de bizler durmadan ve yorulmadan çalışacağız. Hemşehrilerimize söz verdik; sözümüzü tutacağız. Akıl akıldan üstündür; ortak akıl her şeyden üstündür düsturu ile kamu kurum ve kuruluşlarıyla daima istişare ve işbirliği içerisindeyiz. Şehrimizin ihtiyaçlarını bir an önce çözüme kavuşturmak için çeşitli toplantılar gerçekleştirdik. Toplantılarımız neticesinde Akçaabat’ımızda devam eden işler bir an önce nihayetlendirilecek. Ardından yeni projeler hız kazanacak ve hayat bulacak. Şehrimizin gelişimine katlıda bulunacak işler yaparken bizlerden desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere kıymetli bakanlarımıza, milletvekillerimize, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Şen’e, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç’e, AK Parti il ve ilçe teşkilatlarımıza, hayırsever iş insanlarıma ve değerli hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Vizyon projelerin hayat bulduğu bir Akçaabat için güç birliği içerisinde daima çakışmaya devam edeceğiz.” Dedi.