Bir dizi programlara katılmak üzere Trabzon’a gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın’ın 14 ilkede hayata geçirmeyi planladığı 61 Proje’ye destek vereceğini belirtti. Özhaseki, projeleri inceleyerek, hepsinin birbirinden kıymetli olduğunu da dile getirdi.

TRABZON DEMEK ORTAHİSAR DEMEKTİR

Özhaseki, “Ortahisar’ımızda Ergin Aydın Başkanımıza sonuna kadar destek vereceğiz. Trabzon demek, Ortahisar demektir. Kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere Ortahisar Belediyemiz için hazırlanan çok güzel projeler deryası var. Biz de Bakanlık olarak üzerimize ne düşüyorsa değerli Başkanımızı destekleyeceğiz. Her biri birbirinden kıymetli projeleri gerçekleştirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız.” diye konuştu.

ELİMİZ GÜÇLÜ OLMALI

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grup Başkanı'na silahlı saldırı Ali Osman Ulusoy Şirketler Grup Başkanı'na silahlı saldırı

Destek sözü için Bakan Özhaseki’ye teşekkür eden Aydın, “Ortahisar için hazırladığımız projeleri Bakanlıklarımızın desteği ile hayata geçireceğiz. AK Parti belediyeciliklerini yaptığı başarılı icraatlar ortada. Ortahisar Belediyemiz’de hayat bulacak projelerimizle ilçemizin marka değerine değer katacağız. Bu  projeleri hayata geçirip Ankara’da Bakanalıklara gittiğimizde elimizin güçlü olması için tüm seçmenlerimizden destek bekliyorum” dedi.