2024-2025 sezonu Süper Lig takım harcama limitleri belirlendi 2024-2025 sezonu Süper Lig takım harcama limitleri belirlendi

Milli kaleci, ‘’ Ben olsam da olmasam da Trabzonspor’u kupalar için sevmedik. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Bu camia çok çok kupalar kaldıracaktır buna adım gibi eminim.’’dedi.

Trabzonspor önceki gün Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş ile karşılaştı. Bordo - Mavililer maçı uzatma dakikalarında yediği golle 3 - 2 kaybetti. Maçta başarılı performans sergileyen Trabzonspor'un kaptanı Uğurcan Çakır'dan maçın ardından veda eder gibi bir mesaj verdi. Uğurcan Çakır, Yayıncı Kuruluşa verdiği röportajda "Ben olsam da olmasam da bu takım çok kupalar kaldıracaktır" dediği kaydedildi.

Uğurcan, " Üzgünüz ne diyebiliriz. Final kaybetmek üzüntü veriyormuş onu görmüş oldum. Bölüm bölüm iyi oynadığımız zamanlar vardı, bölüm bölüm Beşiktaş’ın üstünlüğü vardı. Öne geçtikten sonra kendi savunma hattımızda saldırgan değildik. Üzgünüz. Buraya gelen, ekrandan izleyen taraftarlarımıza kupa hediye etmek istiyorduk.Bu kulüp büyük kulüp, Trabzonspor kupalar almaya alışık kulüp.Biz Trabzonspor’u kupalar için sevmedik. Bizim için hayali kahraman gibi. Bu camialara daha çok kupalar kazanacaktır, kaldıracaktır. Ertuğrul Başkan, Abdullah hoca Trabzonspor için çalışan herkes, taraftarlar daha çok kupa kaldıracaktır. Ben olsam da olmasam da Trabzonspor’u kupalar için sevmedik. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Bu camia çok çok kupalar kaldıracaktır buna adım gibi eminim.Transfer için söylemiyorum. Genel olarak söylüyorum. İsimler Trabzonspor’dan büyük değildir. Asıl olan Trabzonspor’dur. Bunu hem söyledim, hem de kalbimde yaşadım. Bugün final kaybetti ama daha çok kupalar kazanacaktır. Trabzonspor’u bu yüzden seviyorum" diye konuştu.