Trabzonspor, Trendyol Süper Lig'de 24. hafta mücadelesinde Beşiktaş'a 2-0 mağlup oldu. Bordo mavililerde Teknik Direktör Abdullah Avcı, mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı'nın açıklamaları şu şekilde;

Trabzonspor - Szeged Csanad maçı ne zaman hangi kanalda? Trabzonspor - Szeged Csanad maçı ne zaman hangi kanalda?

"Enis Destan'ın değişikliği sakatlıktan ötürü. Devam etmek istedi ama risk almak istemedik. Bence son haftalardaki en iyi oyunumuzdu. Oyunun temelinde yapamadıklarımız, erken final pasları attık. Duran top organizasyonlarımız vardı. Pozisyonlarımız vardı. Son haftalardaki iyi oyunlardı. Oyun olarak değil ama skor olarak kaybettik.

Hakem hakkında çok konuşmuyorum. 5'i geçmez konuştuğum. Geçen hafta 1-0 galibiz, top taca çıkıyor ve bir kırılma golü yiyoruz. Hiçbir ses yok. Bugün penaltı pozisyonu var. Fenerbahçe deplasmanında 3-2 kazandığımız maçta da söyledim. Mehmet Can'ın forması çıkmıştı, devam edildi. Fenerbahçe'ye penaltı verildi. Bugünkü pozisyonlar ve o zamanki pozisyonlar ne? Bilgilendirme yapılırsa sevinirim.

Afrika Kupası'nda finale kadar giden 2 oyuncumuz var. Sakatlıktan dönenler var. Onlarla birlikte biraz daha iyi olduk. Trabzonspor vazgeçmez. İnşallah önümüzdeki haftadan itibaren kazanarak devam edeceğiz.

Bugün 2 oyuncunu dönüşü bile çok şey hissettirebildi. Transferle ilgili olarak başkanımız çalışılıyor. Başkanımızla günde bazen 5-6 kez görüşüyoruz. Alacakmış gibi oluyoruz ama şehri ve ekonomisi var. Detaylı olarak çalışıyoruz. Trabzonspor'a zarar vermeden bir şeyler katabilirsek mutlu olacağız."