Hamza Bilgin'den Üreten Kadınlara Büyük Jest Hamza Bilgin'den Üreten Kadınlara Büyük Jest

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basın mensuplarıyla bir araya geldi. 
Açıklamalarda bulunan Başkan Genç, “Şehrimizde demokratik iradeniz en geniş katılımı olan seçimler huzur içinde tamamlandı. Sonuçlar şehrimize hayırlı olsun. Trabzonlu hemşerilerimizin yarıdan fazlası bizi bu makama layık gördü. Daha çok çalışacağız. Bu şehir bizim. Şehrimizde dinamik bir sivil toplum yapımız var. Bin 800 kolektif hareket eden dernekler var. İnşallah söz verdiğimiz projeleri adım adım yerine getiririz. Şehre gelen herkes açısından bütün yönleriyle yaşam standartları açısından şehrinizin tercih edilebilme noktasında çalışacağız. Yeni dönem şehrimiz açısından 824 bin vatandaşımızın hukuku açısından hayırlı olur diye düşünüyorum. 18 ilçe belediyemizin tamamına, meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza da hayırlı olsun. İyi bir koordinasyonla yeni bir hizmet dönemine start verdik.” Dedi.

Çarşamba günü basın toplantısı yapacağını duyuran Başkan Genç, geniş katılımla basının sorularını yanıtlayacağını açıkladı.  Başkan Genç, 112 acil çağrı merkezi ile ilgili kapanma kararının daha öncesinden alındığını, sadece Trabzon’a özel değil Erzurum’da da kapandığını dile getirerek 350 kişinin istihdamı konusunda farklı girişimler olabileceğini değerlendirdi.

Editör: Sonnur Örnek