Ahmet metin genç Haberleri

ahmet metin genç haberleri ve güncel ahmet metin genç gelişmeleri, ahmet metin genç ile ilgili tüm video, ahmet metin genç fotoğrafları ve ahmet metin genç haberleri Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi sitemizde


SİYASET

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Zağnos Vadisi’nde incelemelerde bulunduğu esnada bir apartmanın balkonundan gelen sese kulak verdi.

SİYASET

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin 69. Kuruluş Yıl Dönümü Töreni’ne katıldı. Öğrencilere olan desteğin süreceğini...

TRABZON

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Çal Mağarası'nı ziyaret etti. Mağara çevresine yapılacak yeni otopark alanını yerinde inceleyen Başkan...

GÜNDEM
SİYASET

Engelliler Haftası dolayısıyla Trabzon’da 17. Tugay Komutanlığı Şehit Üsteğmen H. Erdal Kurtoğlu Kışlası’nda engelli bireyler için temsili askerlik töreni düzenlendi.

SİYASET

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, dezavantajlı bireylere akülü araç ve medikal cihaz teslim törenine katıldı.

SİYASET

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ortahisar Belediyesi'nden sonra şimdi de Büyükşehir Belediyesi ve TİSKİ'nin enerji giderini sıfırlamayı hedefliyor.

SİYASET

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ankara’da önemli istişarelerde bulundu. Trabzon ile Ankara arasına hizmet köprüsü kurduklarını belirten Başkan...

SİYASET

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen etkinliğe katıldı.

GÜNDEM

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantılarının ilk birleşimi Başkan Ahmet Metin Genç yönetiminde gerçekleştirildi.

SİYASET

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Yeşil Yol Projesi kapsamında gerçekleştirilen imza törenine katıldı.

GÜNDEM

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Anneler Günü nedeniyle huzurevi sakinlerini ziyaret etti.