Trabzon Büyüksehir Belediye Başkan Ahmet Metin Genç Trabzon'da hizmet veren Hemşehrileri Derneklerine verdiği  Hasta Yakınları Refaketçi Konukevi Projesi sözünü unutmuyor.

Trabzon'da  başarılı çalışmaları ile takdir toplayan Trabzon Bayburtlular Derneği Başkanı Sahadettin Okay Trabzon Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Mürteza Eroğlu Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve Trabzon Giresunlular Derneği Başkanı Cemil Alparslan'ın birlikte oluşturdukları Trabzon Hemşehri Dernekleri Platformu Trabzon Büyüksehir Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç'i makamında  hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Trabzon Hemşehri Dernekleri Platformu adına konuşan Trabzon Bayburtlular Derneği Başkanı Saadettin Okay Ahmet Metin Genç Başkanın Trabzon'da derneklere sivil toplum kuruluşlarına ve meslek kuruluşlarına önem verdiği ve onlarla iç içe olduğunu hatırlatarak " Bizler de  Trabzon'da yüz bini kişiyi temsil eden Hemşehri Dernekleri olarak yeni dönemde sayın başkan ile uyumlu bir çalışma içinde olacağız. Kendisine bu konuda güvenimiz tamdır" dedi.

Ortahisar Kurban Bayramı’na hazır Ortahisar Kurban Bayramı’na hazır

Trabzon da Hemşehri Derneklerini kendi aralarında birlik ve beraberlik sağlamasını çok kıymetli olduğunu dile getiren Trabzon Büyüksehir Belediye Başkan Av.Ahmet Metin Genç'te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: "Yerel seçim sürecinde sizlerin sayesinde Trabzon'un gündemine taşınan Hasta Yakınları Refaketçi Konuk Evi projesi sözümüzü mutlaka tutacak komşu illerinden Trabzon'a şifa bulmak için gelen hasta yakınlarıni mağdur etmeyeceğiz inşallah"