TOKİ’den Trabzon başta olmak üzere 36 ilde konut ve iş yeri satışı TOKİ’den Trabzon başta olmak üzere 36 ilde konut ve iş yeri satışı

Trabzonspor Gençlik Spor İl Müdürlüğü Taekwondo takımının minik sporcularından Buğlem Bekar'ın hayalleri çok büyük...Kırmızı-Siyah kuşağa terfi eden Buğlem Bekar, öncelikle hedefinin Türkiye şampiyonluğunu kazanmak olduğunu bunun için de elinden geleni yapacağını söyledi. Daha yolun başında olduğunu belirten minik sporcu, "Taekwondodaki kariyerime iyi bir başlangıç yapmak istiyorum. Hedeflerim çok büyük. Tabiki bu hedeflerime ulaşmak için çok çalışmam gerektiğinin de farkındayım. Taekwondo sporunu çok seviyorum. Bu çok sevdiğim spor branşında da arzu ettiğim hedeflere ulaşacağıma inanıyorum" dedi.

Çok değerli hocalara sahip olduklarını da kaydeden minik taekwondocu, "Ertan Şanlı ve Ayşegül Gökçe Gayretli hocalarımızı çok seviyorum. Onlardan çok şeyler öğreniyoruz. Bizlerle çok yakın ilgilenmekteler. Taekwondo’nun tüm kurallarını bizlere anlatmaktalar. Ertan ve Ayşegül hocalarımızın sayesinde her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz. Umarız sporcular olarak elde edeceğimiz başarılı derecelerle bizlere inanan hocalarımızın güvenleri boşa çıkarmayız. Önce Türkiye şampiyonluğu ardından Avrupa ve Dünya şampiyonlukları elde etmek istiyorum" dedi. Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörü Ayşegül Gökçe Gayretli de ellerinde taekwondo branşında çok yetenekli sporcular olduğunu söyledi.

Bu başarılı sporcularından birinin de Buğlem Bekar olduğunu kaydeden Gayretli, "Buğlem'in antrenman temposundan oldukça memnunuz. Öğrenme kabiliyeti yüksek. Taekwondo da branşında önünün açık olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu disiplinli çalışmasını sürdürürse taekwondo da iyi yerlere gelecektir. Bizlerde ışık gördüğümüz sporcularımıza tam destek vermekteyiz. Gelişimlerine katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Sporcularımızın başarıları en çokta bizleri mutlu etmekte" diye konuştu. Gayretli, Trabzon Gençlik Spor İl Müdürleri Lokman Arıcı'ya da kendilerine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı da teşekkür etti.

Editör: Sonnur Örnek