Trabzon’da ve bütün Türkiye’de hayata geçirilen proje ve yatırımların devam etmesi için 31 Mart Yerel Seçimleri’nin çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Genç, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde güç ve moral vermek için bütün Trabzonluları 17 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek olan mitinge katılmaya davet ediyorum. Cumhurbaşkanımızın Trabzon’a ve bölgemize olan ilgisi ve muhabbeti başkadır. Yirmi yılda Trabzon’a, bölgemize ve bütün ülkemize kazandırılan devasa hizmetler bu ilgi ve muhabbetin bir sonucudur. Şu anda hali hazırda devam eden Kanuni Bulvarı, Şehir Hastanesi ile yapılacak olan Yeni Havalimanı, Güney Çevre Yolu, Samsun-Sarp Tren Yolu Trabzon’u bölgenin cazibe noktası haline getirecek ve Trabzon gerçek anlamda kabuğunu kıracaktır. Unutmayalım ki, AK Parti iktidarda bulunduğu 23 yılda sadece hizmet ve proje üretti.  Kentsel dönüşümden sağlık, ulaşım, tarım, savunma sanayii ve eğitim yatırımlarına kadar Türkiye’miz dünyanın sayılı ülkeleri arasına girdi. Bölgesel güç olan Türkiye; bugün Libya, Ukrayna, Suriye, Afganistan, Irak ve Doğu Akdeniz’de dünya siyasetine yön veren bir ülke haline gelmiştir. Bölgesel ve ulusal bu kazanımların devam etmesi için AK Parti’nin yerelde de güçlü olması aynı zamanda bütün dünyaya verilecek önemli bir mesaj olacaktır.” ifadelerine yer verdi. 

Trabzonspor'un basketbol maçı için otobüs seferi yapılacak Trabzonspor'un basketbol maçı için otobüs seferi yapılacak

“EKONOMİK KALKINMA HAMLESİNİN DEVAM ETMESİ İÇİN”
AK Parti’nin milletin teveccühü sayesinde her seçimden güçlenerek çıktığını 31 Mart Yerel Seçimlerinde de Türkiye’de rekora imza atması gerektiğini ifade eden Genç, “İnşallah sizlerin de desteğiyle ve güçlü iradesiyle 23 yıldır her seçimde olduğu gibi bu seçimlerden de galip çıkarak Türkiye’mizin makus talihini değiştirmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin 2002’den her alanda yakaladığı ekonomik kalkınma hamlesinin, proje ve yatırımların Trabzon’da ve bütün Türkiye’de devamı için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Milletin öz evlatlarının kurduğu AK Parti’yi hiçbir zaman boynu bükük bırakmadınız. Sizlerin teveccühü ve iradesiyle her seçimden daha da güçlenerek çıktık." cümlelerine yer verdi. 

“CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN TRABZON SEVDALISIDIR”
AK Parti iktidarları döneminde Trabzon’un 23 yılda nereden nereye geldiğinin iyi idrak edilmesi gerektiğini dile getiren Başkan Genç, "17 Şubat Cumartesi Günü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Meydan Parkı’nda miting yapacaktır. Trabzon’a pek çok hizmeti kazandıran, Trabzon sevdalısı cumhurbaşkanımızı hep birlikte dinleyelim. Karadeniz sevdalısı Cumhurbaşkanımızı Trabzon’dan büyük bir moral desteğiyle gönderelim. Trabzon’dan Cumhurbaşkanımıza verilecek güçlü destek, Türkiye sathında da çok önemli bir yankı uyandıracaktır. Bunun bilinciyle bütün Türkiye’yi olduğu gibi Trabzon’umuzu da hizmete ve projeye boğan Cumhurbaşkanımıza minnet borcumuzu ödeyelim. 100 yılda yapılamayan hizmetler 23 yıl gibi kısa bir sürede hayata geçirildi. 23 yıldır gecesini gündüzüne katarak millete hizmet yolunda olağanüstü gayret gösteren Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde karşılamak ve Meydan Parkı’nı hınca hınç doldurmak için bütün vatandaşlarımızı miting alanına davet ediyorum. Ve şimdiden mitingimize katılacak bütün hemşehrilerimize ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum." açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Atakan Kadıoğlu - Karadenizde Sonnokta