BİRLİKTE ARSİN’İZ

 AK Parti Arsin ilçe teşkilatında kalabalık katılımla aday adaylığını açıklayan Bülbül, “Biz Biriz, Birlikteyiz, Hep Birlikte Arsin’iz” dedi.

İŞİN MUTFAĞINDAN GELDİM

Bülbül, “AK Partimiz döneminde tüm belediyelere olduğu gibi Arsin’imize birçok yatırımlar yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir. Arsin’imizin bugüne kadar almış olduğu hizmetlerden dolayı tüm teşkilat mensuplarımıza veicraatın başında bulunan ilçe başkanıma ve ekibine, belediye başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim. 2030 vizyonumuza uygun olarak Arsin’imize yakışır büyüklükteki tüm mega projelerin hazırlanmasında hep işin içinde mutfağında oldum ve ilçemize kazandırılması için çalıştım” diye konuştu.

BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

Trabzonspor yeni sezon  ‘İnatçı formalar’ını tanıttı Trabzonspor yeni sezon ‘İnatçı formalar’ını tanıttı

Bülbül, şöyle devam etti: “İlçemin gelecek dönemler ile ilgili üstlenmekte olduğu misyonu ve vizyonu çok iyi biliyorum ve bunları gerçekleştirmek için siz değerli teşkilat mensuplarımız ile ve tüm Arsinliler ile Allah’ın izni ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın görevlendirmesi durumunda çok çalışmak zorunda olduğumuz biliyorum.
İsmi gibi arınmış ve temiz olan ilçeme hizmet edebilmek için tertemiz duygularla bilgi birikimim ve tecrübem ile aday adayı oldum. Rabbim inşallah ilçeme ve ilçem halkına sizler ile birlikte hizmet yapmayı bana nasip eder. 14 Ağustos 2001 yılından beri ilçemizde bu davayı savunan, savunulması ve desteklenmesi için çalışan tüm teşkilat mensuplarından vefat edenlere Allah’tan rahmet, yaşayanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Allah hepsinden, hepinizden razı olsun. Aday adayı olan Arsin’in tüm değerlerine de başarılar diliyorum.”

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta