İlçe Başkanı Haluk Batmaz, Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Kaya ve ilçe yöneticileri, 2023 yılının son günü Kutlugün, İncesu, Gözalan ve Kavak mevkiinde vatandaşlarla bir araya geldi.

1461 Trabzon Futbol Kulübü maçı nerede, ne zaman, saat kaçta? 1461 Trabzon Futbol Kulübü maçı nerede, ne zaman, saat kaçta?

Vatandaşların yoğun ilgi ile karşıladıkları CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Kaya, Değirmendere Vadisi’nin Ortahisar Belediyesi sınırları içerisinde bulunan bu mahalleler senelerdir ihmal edildiğini ve hem belediye hem de hükümet tarafından hak ettiği yatırımları alamadığını belirterek, “Kentimizin sıkışıklıktan kurtulması için güneye doğru büyümesi şart. Ama ne yazık ki merkeze bu kadar yakın olmalarına rağmen bu mahallelerimiz hep ihmal edilmiş. Kanalizasyondan altyapı sorunlarına bir sürü dert var. Kamu yatırımlarının buralara kaydırılması gerekiyor. İnşallah Ortahisar Belediyesi’ni kazandığımızda, makamımız her kesimden vatandaşımıza açık olacak. Milletimizin derdiyle dertlenen ve o dertleri çözme gayreti içinde olan bir anlayışla hizmet edeceğiz ve Halkımızın ulaşabileceği bir belediye başkanı olacağız.” şeklinde konuştu.

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz’da seçimi kazandıklarında Ortahisar halkının hak ettiği belediyecilik çalışmalarını yerine getireceklerini belirterek, “ Sahada Ortahisar halkımızın bize ve belediye başkan adayımız Ahmet Kaya’ya olan teveccüh ve güvenlerini görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu teveccüh ve güven bizlere çalışmalarımızda daha da güç katıyor. Göreceksiniz 31 Mart’ta yapılacak seçimde Ortahisar Belediyesi’ni kazanacağız ve tüm Ortahisar halkı parti ayrımı gözetmeksizin hak ettiği belediyecilik hizmetlerini almaya başlayacak.” Dedi.

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta