Trabzonspor’un Çaykur Rizespor’a kaybettiği karşılaşma sonrası katıldığı bir TV programında Trabzonspor’un kaptanı ve Milli takım kalecisi Uğurcan Çakır hakkında ağır ifadeler kullandı.

Trabzonspor’un başarılı filebekçisi Uğurcan Çakır’ın bilerek yere yatmadığını ima eden ve daha da ileri gidip Trabzonspor’un Uğurcan’ı oynatmaması gerektiğini ifade eden Erman Özgür’e tepki yağıyor.

İşte Özgür’ün Uğurcan hakkındaki açıklamaları;

“Yediği gol üzerinden, yatmıyor bile, kolunu uzatmıyor. Oraya çıkması hata. Stoperle rakip oyuncu bu kadar birebir ve çaprazdayken çıkmaz kaleci, çıktıysa da büyürsün kalende. Uğurcan en son ne zaman büyüdü kalesinde? Trabzonspor kaptanlık pazubandını taşıyor diye kendini bırakramış kaleciyi oynatmasa mı? Alır mısın Uğurcan’ı bu haliyle milli takıma? Bugün kim oynar kalede, Uğurcan kesinlikle oynamaz…”

Trabzonspor'da Visca'dan Bakasetas ve Abdülkadir Ömür sözleri! "Futbolda bunlar oluyor..." Trabzonspor'da Visca'dan Bakasetas ve Abdülkadir Ömür sözleri! "Futbolda bunlar oluyor..."

TEPKİ YAĞIYOR

Erman Özgür’ün bu açıklamalarına Trabzonspor taraftarları çok sert tepki gösterirken Özgür için kulüpten açıklama yapılması istendi. Daha önce Teknik Direktör Abdullah Avcı için resmi kanallar üzerinden açıklama yapan Trabzonspor Kulübü ise sessizliğini koruyor.

Editör: Sinem Demirgöz