Akçaabat Belediyesi Haberleri

Akçaabat Belediyesi haberleri ve güncel Akçaabat Belediyesi gelişmeleri, Akçaabat Belediyesi ile ilgili tüm video, Akçaabat Belediyesi fotoğrafları ve Akçaabat Belediyesi haberleri Karadeniz'de Sonnokta Gazetesi sitemizde


DÜNYA

Farkındalık yaratmak isteyen öğrencilere tam destek olan Akçaabat Belediyesi, çöp toplamak isteyen öğrencilere ekipman temininde bulundu.

TRABZON

Akçaabat Belediyesince Düzköy yolu üzerinde kurulan kuru beton santrali hizmete açıldı.

TRABZON

Akçaabat Belediyesi organizesinde düzenlenen iftar programında Akçaabat Belediye Başkanı ve Belediye çalışanları bir araya geldi.

TRABZON

Akçaabat Kaymakamlığı, Akçaabat Belediyesi, DOKAP ve Akçaabat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde Meyveciliğin Geliştirilmesi Projesi kapsamında Akçaabat’taki çiftçilere ücretsiz...

TRABZON

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakının ortak adayı olarak Akçaabat Belediye Başkanlığına aday gösterilerin mevcut Belediye Başkanı Osman...

TRABZON

Akçaabat Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Erol Günaydın Sanat Merkezi'nde minik tiyatro severlere unutulmaz bir tiyatro deneyimi sundu.

TRABZON

Akçaabat Belediyesi, üretken belediyecilik anlayışıyla tarımsal kalkınmayı destekleyen işlere imza attı.

TRABZON

Akçaabat Belediyesi, Akçaabat’ta sporu geliştirecek birçok faaliyete imza atarken aynı zamanda da sporu ve sporcuyu destekleyerek örnek teşkil ediyor.

TRABZON

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakının ortak adayı olarak tekrar Akçaabat Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen mevcut Belediye...

TRABZON

Akçaabat Belediyesi organizasyonunda her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Erol Günaydın Tiyatro Günlerinin bu yıl 11.’si düzenlendi.

TRABZON

Akçaabat Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Erol Günaydın Tiyatro Günleri’nin bu yıl 11.’si düzenliyor.

TRABZONSPOR

Akçaabat Belediyesi organizesinde ‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatro oyunu, minik tiyatro severlerle buluştu.