Ortahisar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ilk ve ortaokullar arasında düzenlediği zekâ oyunları liginde dört aylık sürecin sonuna geldi.

Yapılan ödül töreni ile 22 ilkokul, 16 Ortaokul ,40 danışman öğretmen ,190 öğrenci ödüllendirildi. Madalya, teşekkür ve katılım belgeleri ile kurumlara berat belgeleri takdim edildi.

AKIL AKILLA YAN YANA GÜZELDİR!

Ödül takdim töreninde konuşan Ortahisar İlçe Millî Eğitim Müdürü Cemil Karakaş şunları söyledi: "Ortahisar ilçe milli eğitim mudurlugu olarak öğretmenlerimizin sahadaki çalışmalarını yakından takip ettiğimiz bir yıl geçirdik. Özveriyle ve heyecanla birbirinden güzel işlere imza attılar. Onlarla her daim gurur duyuyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Akıl ve zeka oyunları ligimiz dört aylık bir maratondu. Düzenlediğimiz yarışmalarla çocuklarımızın yeteneklerine yakınen şahit olma şansını yakaladık. 

Modern Çizim Anaokulu yıl sonu gösterisi düzenlendi Modern Çizim Anaokulu yıl sonu gösterisi düzenlendi

22 ilk, 16 ortaokulumuzla ,190 öğrencimiz, 40 öğretmenimizle tamamladığımız maratonda bizim için her çocuğumuz ayrı ayrı şampiyondur. Hepsini tek tek tebrik ediyorum. Kurumlarımıza, okul yöneticilerimize, velilerimize, zekasından öğrendiğimiz her öğrencimize minnettarız. 
Projeyi yürüten koordinatörümüz Emrah Aydın'a da süreçteki tüm emekleri adına teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Coşkumuz yüzüncü yıla hep yakışsın."