Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş: “Trabzon’da da, Türkiye’de de İktidar Olacağız”

Saadet Partisi Trabzon İl Başkanlığı Kasım Ayı İl Divan Toplantısı, Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş’in katılımıyla dün yapıldı.

“MECLİSTEKİ ÇALIŞMALARIMIZ HERKESİN TAKDİRİNİ KAZANIYOR”

Saadet-Gelecek Grubunun Mecliste çok başarılı çalışmalara imza attığını, ülkenin ve halkın gerçek gündemini siyasetin merkezine taşıdığını kaydeden Güneş, “Yaptığımız çalışmalar herkesin takdirini kazanıyor. Önümüzdeki süreçte çok daha başarılı hizmetlere imza attığımızı herkes görecek. Çünkü Milli Görüşün derdi halkımızın derdidir.

 “TRABZON’DA DA, TÜRKİYE’DE DE İKTİDAR OLACAĞIZ”

“Biz 53 yıldır ‘ağır sanayi’ dedik, ‘kalkınma’ dedik, ‘ahlak ve maneviyat’ dedik, israfa ‘hayır’ dedik, faize ‘hayır’ dedik, yani hep olması gerekeni söyledik ve yaptık. Çünkü Milli Görüş Hareketi bu milletin bağrından, inancından, tarihinden çıkan bir harekettir. Bu hareketin kurucuları, öylesine güzel bir yol seçmişler ki, aradan geçen yarım asrın üzerindeki zamanda hiçbir bozulma olmamış, partilerimiz kapatılmış, partilerimiz bölünmüş ama hamdolsun Milli Görüş Hareketi halen dimdik ayaktadır ve milletimizin umudu olmayı sürdürmektedir. Biz çok hayırlı bir yoldayız, inşallah Trabzon’da da, Türkiye’de de iktidar olacağız. Bütün teşkilatımıza bu yoldaki çalışmalarında başarılar diliyorum.”

ŞAHİNTAŞ: “ARTIK TEK GÜNDEMİMİZ YEREL SEÇİMLERDİR”

İl Başkanı Şakir Şahintaş, teşkilatın ana gündeminin Yerel Seçimler olduğunu belirterek il merkezi ve 18 ilçede bu kapsamda planlı çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Trabzon Uzungöl'de fiyat tarifelerine denetim Trabzon Uzungöl'de fiyat tarifelerine denetim

Kongrelerini tamamlayan ve göreve seçilen ilçe başkanlarına görevlerinde başarılar dileyen Şahintaş, şöyle konuştu:

“Artık tek gündemimiz, Yerel Seçimlerdir. Trabzon merkez ve ilçelerimizde, belediye başkan ve meclis üyesi adaylarımızı belirlemek için çalışıyoruz. Adayını açıklayan Of ilçemiz dışındaki diğer ilçelerimizde de bu yöndeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Merkez ve ilçelerimizde tespit ettiğimiz ihtiyaç ve sorunlarla ilgili proje çalışmalarımız da devam ediyor. Heyecan uyandıracak, iddialı projelerle halkımızın huzuruna çıkacağız.”

“HALKIMIZI YENİDEN MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞTURACAĞIZ”

“Milli Görüş hareketinin yerel yönetimlerdeki başarılarının taraflı-tarafsız herkes tarafından bilindiğini ve takdir edildiğini, özlendiğini biliyoruz. Bu başarılı hizmetleri, yeniden halkımızla buluşturmak için önümüzdeki Yerel Seçimlerde teşkilatımızın bütün kademeleriyle gayretli çalışmalar içinde olacağız. İnanıyoruz ki halkımızın da desteğiyle seçimlerde çok başarılı sonuçlar elde edeceğiz.”

Divan toplantısında İl Mahalli İdareler Teknik Komisyonunun yaptığı çalışmalarla ilgili sunum yapılırken, Of Belediye Başkan Adayı Mustafa Saral da yürütülen çalışmalar hakkında toplantıya katılanlara bilgi verdi.

Toplantıya GİK Üyesi Cevat Kurt, ilçe başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

Kaynak: Samet Ocak - Karadenizde Sonnokta