Trabzonspor Dergisi'nin Mayıs sayısı okuyucularıyla buluştu. Bir süre önce aramızdan ayrılan Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz’ın kapağında yer aldığı derginin 218. sayısında Başkan Ertuğrul Doğan’ın önemli açıklamaları yer alıyor.

Futbolcu Rayyan Baniya’nın hedeflerini anlattığı röportajın yanı sıra dergimizde Yönetim Kurulu Üyemiz ve Sağlık Kurulu Başkanımız Doç. Dr. Ahmet Beşir de kulüpteki sağlık alanındaki çalışmaların detaylarını açıklıyor. Soru/cevap bölümünün bu ayki konuğu Eren Elmalı oldu. U19 takımının genç yeteneği Bican Tibukoğlu ile yapılan röportaj da bu ayki sayfalarımızda yer alıyor.

Formalar için geri sayım Formalar için geri sayım

Türk Telekom eSüper Lig’de şampiyon olan takımın sporcu ve yöneticileri, kupaya uzanan yolcuğu, Efsane futbolcularından Turgay Semercioğlu da ilk şampiyonluğu kazanılan dönemi “23 Mayıs 1976… Türk Futbol Tarihinin Yeniden Yazıldığı Gün” başlığıyla anlatıyor. Hedefini yükseklere koyan Basketbol Takımı ve yönetimi ile yapılan röportaj da bu ayki sayfada yer alıyor.

Derginin 218. sayısında ayrıca, yazarlar İnan Kalyoncu’nun “Kadıralak'ta Mavi Yıldızlar”, Prof. Dr. İsmail Köse’nin “Cihan Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon Fethinde Yürüdüğü Uluyol” ve İhsan Öksüz’ün de “Yönetmeliklere Takla Attıran Adam” başlıklı yazıları okuyucuları ile buluşuyor.