Trabzonspor Dergisi'nin 219. sayısı okuyucularıyla buluştu.

Kapağında, Mislav Orsic’in sakatlığı döneminde yaşadığı zorlukları ve hedeflerini anlattığı röportajının yer aldığı dergide başkan Ertuğrul Doğan’ın yeni sezon hedefleri ile ilgili açıklamaları yer alıyor. Yönetim Kurulu Üyesi Derviş Köz, “Konu Trabzonspor ise yorulmak nedir bilmem” başlıklı röportajında kulüp hedefleri ilgili önemli açıklamalar yaparken, U19 Elit Liginde Türkiye’nin en büyüğü olan U19 Takımı şampiyonluk öyküsünü, Teknik Direktör Eyüp Saka anlattı.

Arsinspor altyapısı Özkan Sümer ve Eren Bülbül'ün kabirlerini ziyaret etti Arsinspor altyapısı Özkan Sümer ve Eren Bülbül'ün kabirlerini ziyaret etti

Dünyada bugüne kadar statlarda yaşanan ve yüzlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan faciaları, Prof. Dr. Süleyman Erkan kaleme aldı. Turgay Beşyıldız, eski futbolcu merhum Bülent Şahinkaya’nın örnek alınacak hayat öyküsünü, Özgül Kömürcü de, “Masalsız mı Kaldık” başlıklı yazısında çocukların masallardan uzaklaşmasını anlatıyor. Yazar İnan Kalyoncu’nun fotoğrafları ile süslediği yaylalara göçü kaleme aldığı yazısının yanı sıra derginin bu ayki sayısında Varol Uzlu’nun ‘Yaz Tatili’ başlıklı yazısı da yer alıyor.

Trabzonspor Dergisi’ni trabzonspor.com.tr adresinden satın alabilir, ayrıca Türkiye genelindeki Migros ve D&R’lar ile bayilerden edinebilirsiniz.