Trabzonspor, bir yıllık sözleşmesi bulunan Nicolas Pepe ile yeni bir anlaşma yapmayı düşünüyor. Bordo-mavili ekip, kiralık olarak forma giyen Paul Onuachu'nun bonservisi için ise Southampton ile önümüzdeki günlerde masaya oturmayı planlıyor.

BAKASETAS'IN DURUMU BELİRSİZ

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Bakasetas'ın geleceği ise henüz belirsizliğini koruyor. Yunan oyuncu, şimdiye kadar yapılan sözleşme yenileme tekliflerini kabul etmedi. Teknik direktör Abdullah Avcı'nın tutumu, Bakasetas'ın Trabzonspor'daki geleceğini belirlemede etkili olacak.

ENİS DESTAN İÇİN HAMLE YAPILIYOR

Trabzonspor yeni sezon  ‘İnatçı formalar’ını tanıttı Trabzonspor yeni sezon ‘İnatçı formalar’ını tanıttı

Bu sezon gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Enis Destan'a ise Trabzonspor, yeni bir kontrat teklifi yapmaya hazırlanıyor. Genç santrforun 2026 yılına kadar süren mevcut sözleşmesi, iyileştirilmiş koşullarda yeni bir anlaşma için zemin oluşturuyor.

GENÇ YETENEKLER GELİŞİM İÇİN KİRALANACAK

Öte yandan, Trabzonspor'un devre arasında kadroda değişiklik yapma planları da var gibi görünüyor. Kerem Şen, Göktan Gürpüz, Tonio Teklic gibi genç yeteneklerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla kiralanmaları planlanıyor.

Forma şansı bulamayan Joaquin Fernandez, Kourbelis, Bardhi ve Umut Bozok gibi oyunculara ise teklif gelmesi durumunda değerlendirme yapılması bekleniyor.