"İçimde Sanat Var!" adlı projeleri doğrultusunda iki ay boyunca; 13 Branşta ücretsiz olarak “Atölye Çalışması” gerçekleştirdi. Doğaçlama, Beden Kimlik, Öğrenmeyi Öğrenme, Hayali Hayatlar, Empati, Yaratıcı Drama, Yoga, Spor ve Beslenme, İçimin Mimarisi, Bireysel Yazma, Temel Tiyatro, Bireysellik-Sosyallik, Sağlıklı Yaşam, Bir Karakter Yaratma ve Heyecanı Kontrol Etme atölyeleri gerçekleştirildi.

Ortahisar Belediyesi'nden Cenaze Evlerine Taziye Yemeği Hizmeti Ortahisar Belediyesi'nden Cenaze Evlerine Taziye Yemeği Hizmeti

Ayrıca; Maçka, Akçaabat, Yomra ve Arsin ilçelerinde çocuklarla buluşulup, Uzman Psikolog Samet Türedi bey tarafından yüzlerce çocuğa ücretsiz “Psikoloji Seminerleri" de verildi.

Projenin ve TOT Genel Sanat Yönetmeni Mahir Elvan;
"İçimde Sanat Var!" projesinde yetiştirdikleri genç ekip ile sahneleyecekleri "İlk Portre" adlı tiyatro oyunlarını 7 Ocak Pazar günü 19.00’da, Hüseyin Kazaz Kültür Merkezinde ücretsiz olarak sergileyeceklerini belirtti.
Mahir Elvan, bu projeleri bitikten sonra da; “Tiyatro İyileştirir” mottosuyla sosyal sorumluluk ve sanatsal projelerine devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: Atakan Kadıoğlu - Karadenizde Sonnokta