Samsun’da sosyal hayatın kalbinin attığı yerlerden biri olan Atakum sahilinde bulunan Elite World Comfy Samsun Atakum, misafirlerini ağırlamak üzere hazırlıklarını tamamlıyor. En güncel turizm trendlerine göre dizayn edilen ve yönetilen otel, deniz manzaralı odaları, şef Murat Bozok yönetimindeki mutfağı, SPA ve toplantı salonları ile fark yaratacak.

Türk misafirperverliğini çağdaş bir anlayışla yansıtan, özenle tasarlanmış yeni nesil otelleriyle güncel trendleri ve son teknolojiyi, kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetleriyle harmanlayan Elite World Hotels & Resorts, misafirlerine keyifli bir dünyanın kapılarını açmak için yeni stratejisi doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’nin turizm değerlerini öne çıkarmayı en önemli misyonu olarak gören, yatırımcılara ve girişimcilere turizmde fırsatlar sunmak üzere isim hakkı ve yönetim işletme modellerini devreye alan Elite World Hotels&Resorts ilk franchise otelini Samsun’da açıyor. Atakum sahilinde, Samsun’un canlı sosyal hayatının tam merkezinde yer alan Elite World Comfy Samsun Atakum, deniz manzarasıyla birlikte Elite World’un üstün hizmet standartlarıyla misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunmak için çok yakında kapılarını açacak.

Yeni otel anlaşmaları dolayısıyla değerlendirmelerde bulunan Elite World Hotels&Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, “Hizmet kalitemizi, başarılarımızı sürdürülebilir kılmak ve mevcut konumumuzu üst seviyelere taşımak için yatırımlarımızı artırıyoruz. Yeni büyüme stratejimiz doğrultusunda sağladığımız ilk anlaşmanın ardında da inanç ve çalışma yer alıyor” dedi.

 

Yatırımcının gücüne güç katıyoruz

Kurumsallık ve markalaşmaya yaptıkları yatırımı Türkiye’yle paylaşmak üzere yola çıktıklarını anlatan Emel Elik Bezaroğlu şöyle devam etti: “47 yıllık deneyimimizle Türkiye’nin önde gelen zincir otellerinden biri olmayı başardık. Sektöre hakimiyetimizle ülkemizin farklı bölgelerinde ne kadar büyük bir potansiyelin olduğunu çok yakından gözlemledik; kurumsallığın ve markanın gücünün yaratacağı farka inandık. Yeni bir stratejiyle isim hakkı vererek management ve franchise işletme modelleri çalışmalarına başladık. Turizm sektörüne farklı segmentlerde yeni markalar kazandırarak Türk yatırımcısının sektördeki gücüne güç katmayı amaçladık. Yatırımcı ve girişimlere avantajlar sunan bu yeni büyüme stratejimiz çok büyük ilgi gördü. İlk franchise anlaşmamızı yaptığımız Samsun otelimizle, Karadeniz’in bu güzel şehrinde turizmin yeni bir aşamaya yükseleceğini düşünüyoruz” dedi.

Türkiye'nin ilk şelale ağası seçildi Türkiye'nin ilk şelale ağası seçildi

 

Bu ilk adımın ardından çok daha hızlı biçimde yeni anlaşmaların hayata geçeceğini aktaran Emel Elik Bezaroğlu “7 bölgemizde ve yurtdışında yatırımcılarla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Elite World markası olarak uluslararası otel zinciri olma yolunda emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz.

 

Elite World değerleriyle hizmet verecek

Elite World Comfy Samsun Atakum oteli hakkında bilgi veren Elite World Hotels & Resorts COO’su Orkun Petekçi de şunları söyledi: “Önceden seçilmiş ve uygulamaya hazır modern mimari ve tasarım paketi sayesinde Elite World Comfy, yatırımcılar için proje geliştirme sürecini yarıya indiriyor.

Aralık ayında lansmanını yaptığımız yeni büyüme stratejimizle başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Yıl sonuna kadar 1 tanesi imzalanmış, 3 tanesi imza aşamasında olan 4 yeni oteli daha zincirimize ekleyeceğiz.

Samsun’daki ilk Elite World Comfy otelimiz, Elite World markasının tüm değerlerini yansıtacak. Şehrin eğlence merkezinde yer alan Elite World Comfy Samsun Atakum’un şehirde ve hatta bölgede konaklama kalitesinde ve sosyal hayatında fark yaratacağına inanıyoruz. Atakum, sadece Samsun’un değil Karadeniz’in en canlı eğlence merkezi aynı zamanda. Usta şef Murat Bozok’un yönetimindeki cafe ve restoranlarıyla Elite World Comfy Samsun Atakum, şehirde yepyeni bir buluşma ve lezzet merkezi olacak” dedi.

 

Elite World Comfy Samsun Atakum yatırımcısı Dr. Öğrt. Üyesi Alikemal Yazıcı: "Misafirlerimize Elite World kalitesini sunmak için heyecanla çalışacağız"

Elite World Comfy Samsun Atakum'un yatırımcıları, Dr. Öğrt. Üyesi Alikemal Yazıcı ve Nurten Yazıcı, misafirlerine Elite World kalitesini sunacakları heyecanlı olduklarını belirttiler. Elite World Hotels&Resorts ile yaptıkları anlaşma ile Elite World Comfy Samsun Atakum olarak grubun ilk franchise otelini açmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Alikemal Yazıcı “Elite World markasıyla beraber çalışacak olmak, önemli bir adım ve bu güzel iş birliğinin başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Samsun’da hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Misafirlerimize Elite World kalitesini sunmak için heyecanla çalışacağız” dedi.

 

Elite World Hotels & Resorts Hakkında

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Hotels & Resorts; konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada sunuyor. Elite World Hotels & Resorts 4 yeni markası ile turizm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırarak, Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurtdışında isim hakkı vererek büyümeyi hedefliyor.

Elite World Grand: İstanbul Basın Ekspres, Küçükyalı ve Sapanca’da faaliyet gösteren Elite World Grand, iş dünyası ve kongre turizmi için ihtiyaçları en iyi anlayan ve en doğru çözümleri sunabilen toplantı alanlarıyla sektörün dinamiklerini değiştiriyor. Yüksek üst segment olarak konumlanan Elite World Grand, Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran SPA, wellness hizmetleriyle misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. 

Elite World: İstanbul Taksim, İstanbul Florya, Van, Marmaris’te konumlanan Elite World, restoranları, sağlıklı yaşam konseptleri ile misafirlerine farklı bir deneyim yaşatıyor. 

Elite World Comfy: Akıllıca tasarlanmış binaları, şehrin kalbinde rahatça erişilebilen lokasyonları, çağdaş çizgileri, modern ve aile dostu imkanlarıyla yeni nesil orta segment otellerden oluşan Elite World Comfy Taksim’de yer alıyor.

Elite World Go: Uygun fiyatla erişilebilir konforlu ve şık tasarımlı akıllı otel olarak tasarlanan Elite World Go, sıcak renklerde dekore edilmiş odaları ile ev konforunda bir rahatlık sunuyor. 

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta