DMO BÖLGE MÜDÜRÜ  GÖREVDEN ALINDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleştirilen atama ve görevden almalara ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Karara göre; Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Tarım ve Orman Bakanlığı 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın ve Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü Trabzon Bölge Müdürü Enver Uzun görevden alındı.

Kararda ayrıca, çeşitli bakanlıklara yapılan, açıkta bulunan ve yeterlilik sınavında başarı gösteren vergi müfettişi ve başmüfettiş atamaları da yayımlandı. Buna göre, Hazine ve Maliye Bakanlığında vergi müfettişliklerine ve vergi başmüfettişliklerine 7'şer vergi müfettişi atandı. Kültür ve Turizm Bakanlığında 8, Tarım ve Orman Bakanlığında 3 ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında 1 başmüfettiş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında 1 iş müfettiş ataması yapıldı.

BU KONSER KAÇMAZ

Trabzon’da 19 Şubat 2024 tarihinde Ortahisar Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Gel Bahtımın Kar Beyazı-Zamansız Şarkılar” konseri büyük beğeni toplamış ve izleyicilerden de tam not almıştı. Gelen talep üzerine aynı program 22 Nisan 2024 Pazartesi akşamı Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda izleyicilerle buluşacak. 

Nokta Atış - 14.05.2024 Nokta Atış - 14.05.2024

Şef Vecdi Bülent Çiftçi yönetimindeki korist ve solistler programda Arabesk ve fantezi müziğin en seçkin eserlerine yer verecek. Saat. 19.30 da başlayacak olan programa katılımın yüksek olması bekleniyor.

ZİRAATÇILARDAN BAŞKANA ZİYARET

Ortahisar Ziraat Odası yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oda Başkanı Mustafa Bekar, “Kendilerine başarı dileklerimizi ileterek, tarım ve ziraat alanında birlikte çalışmalar yaparak Trabzon’a ve Trabzon çiftçisine hizmete devam edeceğiz.” dedi.

Editör: Sonnur Örnek