Asansör güvenliği için periyodik kontrol şart Asansör güvenliği için periyodik kontrol şart

ESNAFA NEFES ALDIRACAĞIZ

CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Gazipaşa ve Maraş Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşların büyük ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Kaya, yaklaşık 2 aydır Trabzon’u dolaştıklarını belirterek, “Halkımızın yaşadığı sıkıntılara tanık oluyoruz. Yüksek enflasyon ve hayat pahalılığının en ağır şekilde yaşandığı illerin başında maalesef Trabzon geliyor. Vatandaşımız alışveriş yapamıyor, esnafımız da malını satamıyor. İnşallah göreve geldiğimizde, Ortahisar’daki büyük israfı bitirip, bu şehrin kaynaklarını esnaf ve vatandaşa nefes aldıracak projelere ayıracağız” dedi.

HİZMET SİYASETİ YAPACAĞIZ

Ziyaretleri sırasında sık sık vatandaşların “Kaya gibi Başkan” seslenişleriyle karşılaşan Ahmet Kaya, “Bu sevgiye ve güvene layık olmak için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, Trabzon’da yaşayan bütün vatandaşlarımızın oyuna ve ayrım yapmaksızın her birine hizmete talibiz. Biz hizmet siyaseti yapacağız. Ortahisar’ın neresinde ne dert varsa, kapısı açık, gönlü açık, ulaşılabilir bir belediye başkanı ve yöneticileri olarak bize iletilen her sorunu çözme gayreti içinde olacağız. Siyaset yapmaksızın, parti rozetlerini de bir kenara bırakarak, millete hizmet edeceğiz” diye konuştu.

ULAŞILMAZ OLMAYACAĞIZ

“Çok şükür gördüğümüz manzara şu; bu seçimleri kazanacağız. Allah’ın izniyle, milletimizin takdiriyle bu seçimleri kazanacağız. Bundan hiç kuşku duymuyorum. Kazandığımızda sizler de göreceksiniz; ulaşılmaz olmayacağız. Zaman zaman gelip sizin çayınızı kahvenizi içen, sizlerle sohbet eden, sokakta, esnafın dükkanında gördüğünüz bir belediye başkanınız olacak. Bu yola çıkarken de söyledik; Biz Volkan Abi’nin yol arkadaşlarıyız. Volkan Abi ile uzun yıllar birlikte siyaset yaptık. Ondan çok şeyler öğrendik. Ciddi tecrübelerimiz oluştu. Bu tecrübelerimizi, bu şehre hizmette kullanmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta