Arsin Belediyesi'nin sponsorların desteğiyle düzenlediği 1. Arsin Kültür, Turizm, Sanat ve Yöresel Ürünler Festivali, 25-28 Temmuz tarihleri arasında Arsin Sahil Parkı'nda gerçekleşecek.

FESTİVAL 4 GÜN SÜRECEK 

Dört gün sürecek bu renkli etkinlikte, müziğin sevilen isimlerinden İsmail Türüt, Onay Şahin, Seren Uzun, Mehmet Akyıldız, Sinan Sami, Filiz Yıldırım, Orhan Saygın, Batuhan Akyıldız, Ahmet Taşkın, Yeşim Civelek, Seyfettin Çakıral, Ali Fırtına gibi birçok değerli sanatçı sahne alacak. Festivalin sunuculuğunu Kaptan Hüseyin yaparken Orkestrada Tahsin Terzi olacak. Festivale katılanlar, Karadeniz’in eşsiz kültürünü, sanatını ve yöresel ürünlerini keşfetme fırsatı bulacak.

Trabzon’da Sisdağı’nın son hali yürekleri burktu Trabzon’da Sisdağı’nın son hali yürekleri burktu

‘’ FESTİVAL, ARSİN’İN TURİZMİNE VE KÜLTÜREL TANITIMINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK ‘’

Arsin Belediye Başkanı Hamza Bilgin, festivalin Arsin’in turizmine ve kültürel tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirterek, tüm halkı bu eğlence dolu etkinliğe davet etti. Başkan Bilgin, "Bu festivalle Arsin’in doğal güzelliklerini, kültürel zenginliklerini ve sanatsal değerlerini geniş kitlelere tanıtmayı amaçlıyoruz. Festivalimizde yerel lezzetlerden el sanatlarına, müzikten gösterilere kadar pek çok farklı etkinlik olacak. Hem Arsin’i tanıtmış olacağız hem de vatandaşlarımıza eğlence dolu anlar yaşatmış olacağız. Bu önemli etkinlikte bizlere desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza ve emeği geçen tüm paydaşlara İlçem adına teşekkür ediyorum. Arsin Sahil Parkımızdaki festivalimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. " dedi.

Arsin Sahil Parkı’nda dört gün boyunca sürecek bu festivalde, ziyaretçiler hem eğlenecek hem de unutulmaz anılar biriktirecek. Tüm halkımızı bu eşsiz festivale katılmaya davet ediyoruz.