Birbirinden önemli projeleri hayata geçirmek için 31 Mart zaferini iple çektiğini dile getiren Aydın, “Projelerimizi açıkladığımız günden bu yana olumlu geri dönüşler alıyoruz. Göreve geldiğimizde projelerimizi kısa sürede hayata geçirdiğimizde şehrimizi ne kadar önemsediğimiz belgelenmiş olacaktır.” dedi.

EN GÜZİDE ALAN OLACAK

Maç sonunda CHP Of İlçe Sekreteri Mertcan Atik açıklamalarda bulundu Maç sonunda CHP Of İlçe Sekreteri Mertcan Atik açıklamalarda bulundu

Hemşehrileri ile buluşmaya devam eden Aydın, Boztepe ile ilgili projelerinden söz ederek, “Boztepe’de Kentsel Tasarım Projesi’ni hayata geçireceğiz. Ortahisar’ın kartpostallık görüntüsü olan alanı daha da güzelleştirmeyi düşünüyoruz. Şehrimizin en hâkim noktası olan ve birçok medeniyetin ürünlerini taşıyan bu bölgemizi değişen ve gelişen Trabzon’umuzun en güzide alanı yapmak için çalışacağız.” diye konuştu.

TERAS’IN İKİNCİ ETABI GELİYOR

Boztepe Kot 161 Seyir Terası Projesi’ni de çok önemsediğini belirten Aydın sözlerini şöyle sürdürdü: “İlk etabını halkımızın hizmetine sunduğumuz ve büyük beğeni kazanan denizden yüksekliği yüz 61 metre rakımda bulunan seyir terasımızın ikinci etabını Trabzon’a kazandıracağız. Vatandaşlarımızın doğanın tadını doyasıya çıkartacakları alanları ilçemizde arttırmaya devam edeceğiz. Projelerimize herkes hayran kalacak.”

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta