Aydın, Trabzon’un Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 106. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Mustafa Doğan'ın “Doğa Hikayeleri” isimli 3. Kişisel Sergisi’nin açılışına katıldı. Doğan’ı yaptığı çalışmalar nedeniyle tebrik eden Aydın, görev süresi boyunca sanata ve sanatçıya destek olacağını vurguladı.

PROJELER AÇIKLANINCA  HERKES GÖRECEK

Abdullah Avcı'nın maç sonu değerlendirmesi Abdullah Avcı'nın maç sonu değerlendirmesi

Aydın, “Trabzon deyince hiç kuşkusuz sanatsal başarılarımız akla geliyor. Göreve geldiğimizde bölgemizdeki sanatçılarımıza destek sunup, Ortahisar’ımızın ve şehrimizin sanatsal başarılarına yeni başarılar katmak için çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Yakın tarihte açıklayacağımız projelerimizde sanata ve sanatçıya verdiğimiz değer zaten gün yüzüne çıkacak. Kültür ve sanat adına ilçemizin beklentilerini biliyoruz ve bu beklentiler görev süremizde karşılık bulacak.” açıklamasında bulundu.

ORTAHİSAR’I HER ALANDA  DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

El ele verip Ortahisar’ı her alanda daha ileriye taşımayı amaçladıklarını belirten Aydın, “Bundan önceki süreçte Ortahisar Belediyesi’nde yükselen hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartmak amacında olduğumuzu her platformda dile getiriyoruz. Bu manada sanatçılarımızla da istişarelerimiz sürüyor. Sanatsal çalışmaları ile dikkat çeken bir ilçe için projelerimizi hayata geçireceğiz. El ele verip Trabzon’da kültür ve sanat anlamında da hizmet seferberliği gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta