Gencin cansız bedenine Trabzon ekibi ulaştı Gencin cansız bedenine Trabzon ekibi ulaştı

Maçka’nın tüm mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Koçhan, Akarsu Mahallesinde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılandı. Akarsu Mahallesinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Koçhan, yeni projeler ile Maçka’nın tüm ilçelerinde yatırımların hızının artacağını ifade etti. 

VATANDAŞLARIN SEVİGİSİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR
Başkan Koçhan yaptığı açıklamada, “Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerimiz ile vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Her gittiğimiz yerde vatandaşların coşkusu ve sevgisi bizlere guru veriyor. 10 yıllık belediye başkanlığımızda çok güzel yatırımlar yaptık. Özellikle bugün Akarsu Mahallemizde yaptığımız çalışmaları tekrar yerinde gördük. Mahallemizin eksik kalan yol çalışmalarını da yerinde inceledik. İnşallah önümüzde ki dönemde vatandaşlarımızın güçlü desteği ile tüm bu sorunları çözüme kavuşturacağız” dedi.

REKOR OY ALACAĞIZ
Maçka’dan rekor oy alacaklarını ifade eden Başkan Koçhan, “Maçka’da bu seçimde rekor oy alacağız. Hem vatandaşlarımızın bizlere olan güveni hem de Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Av. Ahmet Metin Genç’in hemşerimiz olması nedeniyle, Maçka tarihin en büyük yatırımlarını bu dönemde alacak. Bu yüzden vatandaşlarımızın güçlü desteği çok önemli. Ben Maçka’mızı bu konuda güveniyorum. Bugüne kadar bizlere Maçka’yı emanet ettiler, artık biz Maçka’ya emanetiz. Maçka’mız için hazırız kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Samet Ocak - Karadenizde Sonnokta