AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, göreve geldiğinde parti rozetini çıkaracağını söyleyenlerin Ortahisar Belediyesi'nde kendi siyasi düşünceleri dışındakilere baskı ve yıldırma politikası güttüğü söyleyerek "Memur ve işçi ile uğraşmak kin ve nefretin ifadesidir. " dedi.

BELEDİYE SİYASET YERİ DEĞİLDİR

Çayırbağı’nın beklediği proje tamamlanıyor Çayırbağı’nın beklediği proje tamamlanıyor

CHP'li Ortahisar Belediye yönetiminin memur ve işçileri düşüncelerine göre kategorize ettiğini söyleyen İlçe Başkanı Çebi, "Belediye çalışanlarına karşı sürekli baskı uyguluyorlar. Sendikal baskı yaparak sendika değiştirlerse görevlerinde kalabileceklerini söylüyorlar. Birçok arkadaşımızın görev yerleri değiştirildi, ihtiyaç olmadığı halde başka birimlere gönderildi.

EN AĞIR GÖREVLERE SÜRÜLDÜLER

Mahalle başkanlarımız olan işçiler onurları kırılarak en ağır görevlere sürüldü." ifadelerine yer verdi. 

İNSAN AVINA ÇIKMIŞLAR

Çebi, belediyelerde çalışanların düşüncelerine göre değerlendirilemeyeceğini belirterek şunları söyledi: "Ben de belediye başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Asla düşüncesinden dolayı kimseye baskı yapmadık. Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Metin Genç döneminde de Belediye başkanımız asla baskı yapmadı. 

KİN VE NEFRETİN İFADESİ

Hepimiz bir şehrin insanıyız. Her yönetim elbette kendi kadrosunu kuracak. Ancak bu kadar baskı kimseye fayda sağlamaz."