CHP’nin üst düzey isimleri ve çok sayıda milletvekilinin de gelerek çıkarma yaptığı Trabzon’daki halk buluşmasında ilk olarak CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak konuştu.

TRABZON’DA YENİ BİR GÜNEŞ DOĞACAK
Bak, kendisini mutlu eden 2 konuyu paylaşarak, “Birincisi CHP Genel başkanımız sayın Özgür Özel ilk defa bugün bizlerle beraber olacak. Onun mutluluğu var.
2. Mutluluğum ise.. Bizlerin gururu, Türkiye’nin gururu Ekrem İmamoğlu’nun sizlere selamını getirdim. Ekrem Başkanımın sizlere kucak dolusu sevgiler saygılar gönderiyorum. Dıyor ki, Trabzon’dan, İstanbul’dan tam yol ileri. He birlikte kazanacağız diyor.
Trabzon’da yapılacak çok işimiz var. 31 Mart’tan sonra Trabzon’da yeni bir güneş doğacak.

Her yıl yaklaşık 10 milyon insan kanser nedeniyle hayatını kaybediyor Her yıl yaklaşık 10 milyon insan kanser nedeniyle hayatını kaybediyor

TRABZON’UN GELECEĞİNE SAHİP ÇIKIN
Onların bu şehre verecekleri hiçbir şey yok. Sorunlar ortada. Bizleri 61 proje ile 61 kere kandırmadılar mı dostlarım. Şimdi çıkmışlar Gerçek Beledicilikten bahsediyorlar. Daha dün Gönül Belediyeciliğinden bahsediyorlar. Ne oldu, Gönül Belediyeciliği bitti mi?
Bu vatandaşı oyalamayın… Trabzon’un bütün ilçe ve büyükşehirde belediye başkan adaylarımız var. Sosyal Belediyecilikle ikili CHP’nin 100 yıllık geçmişi var. Bizleri güvenin. 31 Mart’ta sandıkla gidip oyunuzu kullanın, Trabzon’un geleceğine sahip çıkın” dedi.
Halk Buluşmasında sonrasında CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Kaya konuştu. Kaya, özetle şu ifadeleri kullandı: Yaptığımız çalışmalar sonrasında bugün ki tabloyu söylüyorum: Biz Ortahisar Belediye Seçimlerini kazanıyoruz.
İlk günden bugüne, hatta son ana, son dakikaya kadar üstlendiğimiz bu vazifeyi yapabilme gayretiyle halkın içinde olmaya devam edeceğiz. Bu seçimleri kazandığımızda, Ortahisar ilçemizin AK Partili, MHP’li, Demokrat Partili, bir Ortahisar ailesi yaratacağız. Ayrımcılığı ortadan kaldıracağız. Bütün vatandaşlarımıza bir aile bütünlüğü içinde, tarafsız bir biçimde hakkaniyetle bir biçimde hizmeti getireceğiz.
Biz istiyoruz ki bu kentte yüzü gülen insanlar yaşasın. Gençler iş güç sahibi olsun”

Editör: Sinem Demirgöz