Trabzonspor Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

Trabzonspor Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün önem verdiği branş dallarından biri de Judo. Judoda da antrenmanlar deneyimli antrenörler Murat Ak ve Mustafa Birinci nezaretinde haftanın belirli günlerinde hız kesmeden devam ediyor. Antrenmanlarda minik sporculara judonun temel kuralları en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor. Trabzonspor Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün başarılı antrenörlerinden Murat Ak, geleceğin şampiyon sporcularını yetiştirdiklerini söyledi. 

Trabzonspor'un eski yöneticisi ve futbolcusu Metin Kenan Aksu hayatını kaybetti Trabzonspor'un eski yöneticisi ve futbolcusu Metin Kenan Aksu hayatını kaybetti

Ak, “Bu çocuklarımız geçen yıl Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün açmış olduğu Yaz Okullarından judo branşına devam eden sporcularımız. Çocuklarımızın müsabık birer sporcu olmaları, uluslararası arenada ülkemizi ve Trabzon’u temsilen iyi bir yerlere gelmeleri için mücadele ediyoruz. İnşallah şampiyon sporcular yetiştirerek emeğimizin karşılığını alacağız” dedi. Ak, kendilerine büyük destek veren Trabzonspor Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcı’ya da teşekkür etti.