Trendyol süperligin 26. Haftasın da Trabzonspor deplasman da Pendikspor ile karşılaştı. Her iki takımda maça dengeli başladı. Ev sahibi Pendik spor ev sahibi Pendikspor biraz daha baskılı bir oyun ortaya koyarken, Trabzonspor da yakaladığı pozisyonları gole çeviremedi. Trabzonspor maçdaki ilk pozisyonunu 30. dakika da Visca ile buldu. ortada geçen ilk yarıda gol sesi çıkmadı.

İkinci yarıya Trabzonspor ilk yarışta oranla daha istekli başladı.bordo -mavililer geliştirdikleri ataklarda golü bulamadı. Özellikle sağ bek yeni transfer Menuer gerçekten kalitesini ortaya koyuyor ve İyi bir transfer olduğunu gösteriyor. Trabzonspor  aradığı golü maçın birimine son 15 dakika kala Trezegenin ayağın dan buldu. son dakikalarda oyunun üstünlüğünü tamamen ele geçiren Trabzonspor ikinci golü Enis ile buldu.Menuer biri kupa olmak üzere oynadığı 3 maç ta 3 asist yaptı.Trabzonspor bu galibiyetle yeni bir seriye başladığını söyleye biliriz.

BU SAAT DEĞİŞMELİ…

Şunu belirtmek de yarar var. 28 Şubat da Trabzonspor Başakşehir ile ziraat Türkiye kupasın da karşılaşacak. Buraya kadar normal anormal olan ise maçın saatı 17:30 . Bu saat de maç mı olur Allah aşkına. Trabzonspor yönetimi ne yapar. Neden buna ses çıkarmaz, itiraz etmezler. Trabzonspor için çok önemli olan bu karşılaşmaya o saatde kim gelir bunu düşünen yok mu kimsenin aklına gelmiyor mu? Neden bu garip saat uygulaması hep Trabzonspor’a denk geliyor. Tabş bu gibi durumlara ses çıkarmazsan maçını 17 de de oynarsın 17:30 da da  değişen bir şey olmaz böyle devam eder. Ziraat Türkiye kupasının yayıncı kuruluşu Turkuvaz medya /Aspor ve bir çok kanala sahip bu kanlarım birin de daha bir geç saate yayınlanabilir. Bakalım Trabzonspor yönetimi bu konuda nasıl bir girişim de bulunacak.Kupa maçının saati değişecek mi ? Bekleyip göreceğiz.