Bir hakem. Halil Umut Meler. Yaşadığı o talihsiz olaydan sonra kötü  performanslarına devam ediyor. Uluslararası düzeyde bir hakemin bu kadar hatalı düdük çalması ve pozisyonları yanlış yorumlaması inanılır gibi değil. Mendy ceza sahası dışında şut çekecek Pendiksporlu savunma oyuncusu taban girip ayağına basıyor Meler’in yorumu devam, hareket topaymış. Meunier’in göğsünden eline geçen topa yorumsuz penaltı diyen Meler, ancak VAR izlemesiyle verdiği penaltıyı geri çekmek zorunda kalıyor.Bunlar belli başlı hataları daha sayamadığımız bir sürü hatalarla dolu bir maç yönetti hakem Halil Umut Meler.Biz bunları konuşmaktan bıktık onlar bıkmadı kendilerince Trabzonspor operasyon çekmekten.Zaten Trabzonspor hakemlerden hiç bir zaman destek görmemiştir. Bize köstek olmasınlar çıkıp gördüklerini çalsınlar yeter.

Ara transferde sadece  bir Meunier geldi demiştik Trabzonspor’a sessiz sedasız.Adam üç maça çıktı üç maçta da asist yaptı.Bundan daha iyi bundan daha isabetli bir transfer olur mu? Adamı seyrederken sanki Bundesliga’yı  seyrediyorum.Pozisyon almada adam geçmede ara pas atmada değişik bir versiyon. Değişik bir hava.Trabzonspor bitti çöktü gidiyor  yönetim istifa Hoca istifa diye avaz avaz bağıranlar  bugünkü Pendikspor maçından sonra ne düşünüyorlar merak ediyorum.

Bu takım iyi yolda. Hocasıyla yönetimiyle kadrosuyla iyi yolda.Büyük başarılar zamanla gelişir ve oluşurlar. Öyle birden bire beş on transfer yapmayla olmaz. Öyle olsa Fenerbahce her sene transferleriyle şampiyon olurdu. Geçen gün Avrupa Kupası maçında Braga gibi takıma deplasmanda dört gol atan  Azerbaycan’ın Karabağ takımının hocası Kurban Kurbanov geldi aklıma. Adam 16 senedir Karabağin hocası ve geldiğinden beri Karabağ on kez şampiyon olmuş sayısız da kupalar almış.

Abdullah Avcı da bu başarıları Trabzonspor’la yapar daha nice şampiyonluklar da kazandırır.Yeter ki sabır ve inanç.Ha Pendikspor Öyle kötü bir takım değil. Bakmayın ismine ilçe takımı diye de alt sıralarda diye de küçümsemeyin. Trabzon'daki maçta Bjelica vardı takımın başında ve Trabzonspor yendiği halde ne duruma düştüğünü hepiniz gördünüz.İstim üstünde gelen bir takıma pozisyon vermeden yenmek büyük iş.