Aydın’ın tatil beldelerinden Kuşadasın’da, her yıl gerçekleştirilen  ‘’Parlayan Yıldızlar Futbol Turnuvası’’nın, bu yıl 7. düzenlendi.

‘’10 Numara Sportif’’ tarafından 3 ayrı yaş kategorisinde; U10, U12, U13 gruplarında düzenlenen  futbol turnuvasına, ülkenin farklı yerlerinden 85 amatör kulübün alt yapı takımları katılırken, Trabzon’dan bu turnuvaya davet edilen Trabzon Futbol 1. Amatör Küme A Grubu takımlarından Altınayaklarspor’un, 3 ayrı yaş grubundan U13 ekibi, kendi kategorisinde şampiyon olurken, U10 takımı da 3. oldu.

U12 ise ilk 3’e giremedi.

Santa’ya Turizm Bakanlığı el atmalı Santa’ya Turizm Bakanlığı el atmalı

Söz konusu turnuvaya, Trabzon’dan katılan tek kulüp olan Altınayaklarspor’un antrenörü  Tuncay Aslantürk ’’Alt yapımıza oldukça fazla önem veriyoruz. Özellikle bu yaş gruplarındaki bir çok oyuncumuza büyük kulüpler şimdiden talip ama  bizim kulübümüzün de kendine göre özellikle oyuncu yetiştirme konusunda hedefleri var. Bizim için ilk önce başarı gelir. Trabzon ve Türk futboluna daha iki yıllık mazisi olan bir kulüp olarak, iz bırakacak hizmetler vermek istiyoruz.’’dedi.
26-28 Nisan tarihlerinde oynanan karşılaşmaların ardından, kulüp başkanlığını İsmail Soyyiğit’in yaptığı Altanayaklarspor’un kafilesi dün sabah Trabzon’a döndü.

Editör: Sonnur Örnek