HALKIN BAŞKANI OLACAĞIM

Saadet Partisi (SP) Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ümit Çebi, “Adaylığım Cumartesi günü açıklandı ve hemen akabinde toplumun her kesiminden tebrik ve destek telefonları aldım. Moral motivasyonumuz yerinde. İnanılmaz bir akım başlattık. Amacım hizmet, adalet, ön yargısız, partinin değil halkın belediyesi anlayışını getirmek. Saadet partili belediye başkanı değil, benim belediye başkanım denileceği bir belediyeciliği ortaya koyacağız.” diye konuştu.

Trabzon Düzköy'de Haçkalı Hoca Anma Programı yapılacak Trabzon Düzköy'de Haçkalı Hoca Anma Programı yapılacak

OYLARINI HELAL EDECEKLER

Ortahisar için 24 projeyle yola çıktıklarını kaydeden Çebi, “Projelerimiz üretim ve sosyal ağırlıklı. Sosyalleşmenin olmadığı bir toplumda ön yargılar hakim olur. O nedenle halk için sosyal alanlar olmalı, biz bunları hayata geçireceğiz. Yapacağımız hizmetlerle, halkı kucaklayan belediyecilik anlayışımızla tüm vatandaşlarımızı mutlu edeceğiz. Verdikleri oyu helal edecekler. Halkımla arama bir parti, bir inanç, bir ideoloji girmeyecek.” ifadelerini kullandı.

TÜM HESAPLARI BOZDUK

Çebi, “Güçlü bir ekip kurduk, önümüzde bir buçuk aylık süre var. Bizlerden çok önce aday olarak çalışmaya başlayan kardeşlerimizin yaptığı çalışmaların üç katını yapacağız. Gece gündüz çalışacağız, sıkmadık el, bakmadık göz, girmedik mekan bırakmayacağız. Ben Ortahisar’ın ümidiyim. Tüm hesapları bozduk. Ümit Çebi rüzgarı kasırgaya dönüştü. “Ümit, Ortahisar Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmuştur” mesajı tüm Ortahisar’a yayıldı.” şeklinde konuştu

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta